• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Mendimi juaj per kombetaren shqiptare

r00t

Anëtar
Anëtar
Feb 8, 2009
Postime
642
Pikët
18
Vendndodhja
Monaco
Sot pash ne nji emision sportiv qe nji zezak do bente kerkesen per te qen pjestar i kombetares shqiptare
ëmendoni ju per kete ë
flisni pa dorashka sepse te mos duash dike qe ska ngjyr fytyr e menyr jetese si e jotja ne asnji menyr nuk mund te quhet si shprehje ksenofobie
ka shum gjera ne jet qe sna pelqejn pra te shprehesh lirshem esht nji e drejt
 

Dori

Anëtar i ri
Anëtar
Feb 16, 2009
Postime
433
Pikët
0
Vendndodhja
Tirane
Titulli: Mendimi juaj per kombetaren shqiptare

Ne rradh te par ne duhet me nderru tranjer , duhet tranjer shqiptra me vlla se keta te jashtmit sja kan iden fare sesi osht futbolli shqiperiat shofin 3 video ene bojn formacionin duhet te aktivizohen edhe lojtaret qe luajne ne kampionatin shqipetar , ene sa per ket zezakun apapapa amon ca na duhet ky ne se dum fare ket te ishte braziljon hajd se po e pranonim :)
 

ToNi

Super Anëtar
Anëtar
Feb 9, 2009
Postime
95
Pikët
33
Vendndodhja
41.1533° N, 20.1683° E
e keqja e kombetares shqipetare nuk jane tranjeret, sigurisht qe ata ndikojne ne rezultatet e ekipit... por kur ke ekip ama jo kur ke nje tuf cuna qe i bien topit si ti vi permbare! kombetarja shqipetare ka 2 mundesi ose te rri ne fund sic deri sot ka bere dhe ka treguar qe e ka bere goxha mir ose te futet ne fushe me 22lojtare te cilet luajne ne kampionatet e huaja. pasi nuk mund te krijosh nje kombetare me njerez te cilet kane mendje te bejne sherr ne fush dhe jo te luajne per vendin e tyre e per fitore. shembuj te ketij fenomeni gjen cdo fundjave ne ndeshjet e kampionatit shqipetar, pastaj jane nje mori problemesh te tjera qe pengojne gjithe sportin shqipetar te evoloj. mbi te gjitha do theksoja per kushtet e stervitjeve dhe mungesa e menaxherve te mirfillte dhe jo "miqve"

kjo eshte nje teme shum shum e gjere dhe nuk besoj se me te shkruar mund ti jepet nje fund. gjithsesi shpresoj te kem thene gjerat kryesore dhe te kem dhene iden time :)
 

Mikela

Anëtar i ri
Anëtar
Mar 4, 2009
Postime
333
Pikët
0
Vendndodhja
U.S.A
Titulli: Mendimi juaj per kombetaren shqiptare

kush ehste kombetarja me se se njohe una :p
 

ChocolatE_DiamonD

*BitterSweet*
Anëtar
Sep 13, 2009
Postime
458
Pikët
0
Vendndodhja
Where you cant tell me what to do
Titulli: Mendimi juaj per kombetaren shqiptare

Kombetarja jone eshte rritur me tollona, me qumesht pluhur, me buke e vaj e kripe....

Prandaj skane as rezistence 90 min e kur vjen fundi i Pjeses se dyte i ham perhere nja dy-tre gola.....

Po ishalla me kta brezat e rinj, do vije nje dite te bejme tifo per Shqiperine ne Boteror

Der atehere...Please Dont Hold Your Breath :p
 
Top