• Përshëndetje Vizitor!

  Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

  Regjistrohu !

Anëtarët që ju përgjigjën kësaj teme

 • 12

  atrevido

  edamus bibamus gaudeamus
  • Postime
   3,111
  • Rezultati i reagimit
   63
  • Pikët
   0
 • 12

  Zana

  🇦🇱e....Thjeshte🇦🇱 From 🌑
  • Postime
   36,261
  • Rezultati i reagimit
   9,379
  • Pikët
   113
 • 11

  thirsty

  V.I.P
  • Postime
   24,842
  • Rezultati i reagimit
   753
  • Pikët
   113
 • 10

  BATO

  ______
  • Postime
   5,971
  • Rezultati i reagimit
   80
  • Pikët
   0
 • 4

  YOKO

  V.I.P
  • Postime
   23,810
  • Rezultati i reagimit
   6,998
  • Pikët
   113
 • 3

  tété

  Anëtar i ri From Do te me besh gje vizite?
  • Postime
   1,729
  • Rezultati i reagimit
   26
  • Pikët
   0
 • 3

  Pirati

  Aga i Lugines
  • Postime
   11,612
  • Rezultati i reagimit
   2,129
  • Pikët
   113
 • 2

  Beaute

  • Postime
   18,677
  • Rezultati i reagimit
   444
  • Pikët
   83
 • 2

  Si1ri

  Forced_ to_ Smile From Mbrapa diellit
  • Postime
   1,218
  • Rezultati i reagimit
   13
  • Pikët
   0
 • 1

  Loreal

  V.I.P
  • Postime
   5,756
  • Rezultati i reagimit
   105
  • Pikët
   63
 • 1

  Angel69

  DUA From Allianz-Arena
  • Postime
   3,261
  • Rezultati i reagimit
   190
  • Pikët
   63
 • 1

  shoku_tanku

  • Postime
   17,885
  • Rezultati i reagimit
   2,100
  • Pikët
   113
 • 1

  Rimi.

  arapçiu From perball komshiut
  • Postime
   5,058
  • Rezultati i reagimit
   60
  • Pikët
   48
 • 1

  BlueBaron

  Kalorës i Lirisë From Në Tironën e Ondrrave
  • Postime
   1,310
  • Rezultati i reagimit
   15
  • Pikët
   0
 • 1

  Rexhina

  V.I.P From Shangri-La
  • Postime
   39,847
  • Rezultati i reagimit
   8,748
  • Pikët
   113
 • 1

  Gon!

  IllyrianMuslim
  • Postime
   6,554
  • Rezultati i reagimit
   79
  • Pikët
   48
 • 1

  Persona

  :)
  • Postime
   13,036
  • Rezultati i reagimit
   1,289
  • Pikët
   113
 • 1

  Socio

  ........
  • Postime
   9,148
  • Rezultati i reagimit
   497
  • Pikët
   83
 • 1

  Ganimet

  V.I.P From Ne toke
  • Postime
   5,403
  • Rezultati i reagimit
   49
  • Pikët
   48
 • 1

  Ragnar

  Real Madrid
  • Postime
   16,909
  • Rezultati i reagimit
   1,114
  • Pikët
   113
 • 1

  Vinjol

  • Postime
   230
  • Rezultati i reagimit
   156
  • Pikët
   43
 • 1

  Performer

  Density 2
  • Postime
   23,104
  • Rezultati i reagimit
   4,483
  • Pikët
   113
 • 1

  ThegreatGatsby

  V.I.P
  • Postime
   4,073
  • Rezultati i reagimit
   1,194
  • Pikët
   113
 • Top