• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Mendo sikur...

daniel00

V.I.P
Anëtar
Aug 31, 2010
Postime
3,964
Pikët
63
Vendndodhja
Diktatrojska
Përgjigje e: Mendo sikur...

Sikur bota te ishte e imja atehere te gjithe te barabarte , organizim global , pertej shteteve apo kontinenteve , problemet do ishin te mbare njerezit dhe do te zgjidheshin nga te gjithe .

Kush te prishte rregullin do e fluturoja ne kozmos :p
 

PuffetiNa

V.I.P
Anëtar
Apr 28, 2010
Postime
14,090
Pikët
113
Përgjigje e: Mendo sikur...

... Sikur nje ushtar imi i thjesht te ben nje hap Jo, -Shen, po e mer dhe Mbretin :p PS: Jam ne kopsht :D
 

Meri

"Personne"
Anëtar
Sep 26, 2009
Postime
14,593
Pikët
113
Vendndodhja
Askund.
Përgjigje e: Mendo sikur...

....sikur...10 vjec...

sa mire do ishte !
... lodra plot, fustane t'bukra plot, perkedhelje pa fund plot, teka` te plotesuara plot, te berit komande* plot :p.....flutura ngjyra ngjyra plot, ...bredhje lart e poshte...jashte e brenda plot...dhome ngjyre rose me xhingla lloj lloj sa andej ketej plot....dhe nje preher te ngrohte, nje dore te bute mbi floket,...nje fjale qe nuk e degjoj me : "shpirt i nenes, ti je mjalte per mua, drita e syve,..me ke mua..."
 

Hello Kitty

❤☆҉‿★ Ŧђαήк ¥☺ů ★☆҉‿❤
Anëtar
Feb 8, 2011
Postime
15,363
Pikët
113
Përgjigje e: Mendo sikur...

....sikur...10 vjec...

sa mire do ishte !
... lodra plot, fustane t'bukra plot, perkedhelje pa fund plot, teka` te plotesuara plot, te berit komande* plot :p.....flutura ngjyra ngjyra plot, ...bredhje lart e poshte...jashte e brenda plot...dhome ngjyre rose me xhingla lloj lloj sa andej ketej plot....dhe nje preher te ngrohte, nje dore te bute mbi floket,...nje fjale qe nuk e degjoj me : "shpirt i nenes, ti je mjalte per mua, drita e syve,..me ke mua..."
-pis- Dreq, se ma ke kaluar, se une mendova "ah sikur te ishja 14...and stay there forever"! -shtrydhje-
 

shoku_tanku

O Sali o hero gjith shqipria ty te do
Anëtar
Jan 2, 2011
Postime
37,635
Pikët
113
Vendndodhja
ne vithen e peles se hazdisur
Përgjigje e: Mendo sikur...

ato te vjetrat o sero..kam mare ca fasule kineze perzjere me egjyptjane(mi shiten per korce)nuk zjejne per qamet
 

Leaf

Super Moderator
Staff member
Anëtar
Aug 20, 2011
Postime
18,075
Pikët
113
Përgjigje e: Mendo sikur...

Secili te shihte punen e vet ... Sa rehat do ishim!
 
Top