• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Mendoni se dashuria kohët e fundit është shndërruar në interes?!

SystemA

Jam me Shqiperine,dhe ничего против Pоссии
Anëtar
Sep 14, 2010
Postime
59,199
Pikët
113
Përgjigje e: Mendoni se dashuria kohët e fundit është shndërruar në interes?!

Nuk ka qene duke marre parasysh ATA qe mua me ben koken!
Mendonin ne perparesi.
 

Fehmikaciu

Saratoga...
Anëtar
May 9, 2013
Postime
6,338
Pikët
0
Vendndodhja
Prishtinë
Përgjigje e: Mendoni se dashuria kohët e fundit është shndërruar në interes?!

Askush nuk te don nese nuk ka interes,shum gjera lidhen me interes edhe pse ne shiqim te par kjo duket apsurd....
 

SystemA

Jam me Shqiperine,dhe ничего против Pоссии
Anëtar
Sep 14, 2010
Postime
59,199
Pikët
113
Përgjigje e: Mendoni se dashuria kohët e fundit është shndërruar në interes?!

Prinderit e mi nuk kishin konflikt interesi!
Mendoj qe dhe per te tjeret po ashtu!
 
Top