• Përshëndetje Vizitor!

  Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

  Regjistrohu !

Anëtarët që u përgjigjën në këtë temë

 • 10

  Lucida Sidera

  Memento Vivere
  • Postime
   903
  • Rezultati i reagimit
   446
  • Pikët
   63
 • 9

  Ragnar

  Real Madrid
  • Postime
   31,450
  • Rezultati i reagimit
   21,892
  • Pikët
   113
 • 8

  DUA

  ꪖ𝘲ꪊ𝓲ꪶꪖ ꪀꪮꪀ ᥴꪖρ𝓲𝓽 ꪑꪊ𝘴ᥴꪖ𝘴
  • Postime
   3,938
  • Rezultati i reagimit
   13,948
  • Pikët
   133
 • 8

  Lois

  Off
  • Postime
   4,382
  • Rezultati i reagimit
   4,558
  • Pikët
   113
 • 7

  cool_shqype

  cun per s'mari From ne NYC
  • Postime
   49,326
  • Rezultati i reagimit
   21,002
  • Pikët
   113
 • 5

  Sinbad

  V.I.P
  • Postime
   7,228
  • Rezultati i reagimit
   4,286
  • Pikët
   113
 • 4

  Beaute

  • Postime
   18,256
  • Rezultati i reagimit
   470
  • Pikët
   83
 • 4

  Heily

  • Postime
   333
  • Rezultati i reagimit
   2
  • Pikët
   0
 • 4

  shoku_tanku

  nje pyke midis jush,cun per s'prapi From ne vithen e peles se hazdisur
  • Postime
   35,084
  • Rezultati i reagimit
   19,240
  • Pikët
   113
 • 3

  PUPA

  Anëtar i ri From Italy
  • Postime
   662
  • Rezultati i reagimit
   10
  • Pikët
   0
 • 3

  Alb_LoVeR

  Anëtar i ri 38 From LosT In YouR EyeS
  • Postime
   1,559
  • Rezultati i reagimit
   6
  • Pikët
   0
 • 3

  Prudence

  V.I.P
  • Postime
   14,433
  • Rezultati i reagimit
   12,414
  • Pikët
   113
 • 3

  Cold_Girl

  🤍 From S'TE INTERESO
  • Postime
   7,145
  • Rezultati i reagimit
   6,286
  • Pikët
   113
 • 2

  edlin

  V.N.P
  • Postime
   13,834
  • Rezultati i reagimit
   8,410
  • Pikët
   113
 • 2

  SystemA

  Jam me Shqiperine,dhe ничего против Pоссии
  • Postime
   59,237
  • Rezultati i reagimit
   12,376
  • Pikët
   113
 • Top