• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Mendoni se e teprojne femrat shqiptare me veshjen ?

Marina

Anëtar i ri
Anëtar
Feb 27, 2010
Postime
676
Pikët
0
Vendndodhja
N'prishtin
Përgjigje e: Si vishen shqipetaret ?!

Heren e fundit qe isha ne shqipo vura re se pjesa me e madhe e gocave
stukonin surratin qe ne 7 te megjesit me make-up, te veshura shum
ekstravagante, ose prsh dhe kur shkonin ne dyqan me ble buk vishnin skrapina
sikur ku ishin tu shku.
Mua pepsonalisht sme plq fare menyra se si visheshin qe shum her
ishte shum e papershtatshme me ambientin ose oren.
 

utopia

Anëtar i ri
Anëtar
Feb 5, 2010
Postime
610
Pikët
0
Përgjigje e: Si vishen shqipetaret ?!

Si per karanvale vishen shumica...
 

Heily

BuRreLse
Anëtar
Jan 16, 2010
Postime
333
Pikët
0
Vendndodhja
Ku tme doje e bardha zemer
Përgjigje e: Si vishen shqipetaret ?!

Gocat shqiptare pjesa me e madhe jane ne ballo me maska :p Sic tha dhe Marina stukohen qe ne 7 t mengjesit
 

mary

DELIRIO
Anëtar
Sep 20, 2010
Postime
1,012
Pikët
38
Vendndodhja
diku ne univers
Përgjigje e: Mendoni se e teprojne femrat shqiptare me veshjen ..ëë

ne shqiperi eshte kaluar nga nje ekstrem ne ekstremin tjeter, nga sa visheshim me fund e pantallona tani dalim dhe pa b..fare.
jam dakort me faktin qe cdo njeri ben me trupin dhe veshjen e tij cfare te doje,por ama duhet te kuptoje dhe kur eshte momenti per tu veshur apo zhveshur ne nje fare menyre. sinqerisht e them heren e fundit kur isha ne tirane mbeta pa fjale..me ka qelluar te shoh femra pothuajse te zhveshura qe dilnin xhiro me mes te tiranes .tani ekstreme ka dhe ketej por kurre ashtu si atje..ketu vec ne disko mund te shohesh veshje te tilla e madje dhe ralle..
 

Saura

Anëtar i ri
Anëtar
Sep 25, 2010
Postime
2,644
Pikët
0
Vendndodhja
Itali
Përgjigje e: Mendoni se e teprojne femrat shqiptare me veshjen ..ëë

ne shqiperi eshte kaluar nga nje ekstrem ne ekstremin tjeter, nga sa visheshim me fund e pantallona tani dalim dhe pa b..fare.
jam dakort me faktin qe cdo njeri ben me trupin dhe veshjen e tij cfare te doje,por ama duhet te kuptoje dhe kur eshte momenti per tu veshur apo zhveshur ne nje fare menyre. sinqerisht e them heren e fundit kur isha ne tirane mbeta pa fjale..me ka qelluar te shoh femra pothuajse te zhveshura qe dilnin xhiro me mes te tiranes .tani ekstreme ka dhe ketej por kurre ashtu si atje..ketu vec ne disko mund te shohesh veshje te tilla e madje dhe ralle..
Amon Mary te zhvishen se jan te reja ,kur do i qisin mo kur te plaken, e te bohen lapra -lapra .
Içik me lezet ;))
Ika une yllo naten-nani--qesh-
 

mary

DELIRIO
Anëtar
Sep 20, 2010
Postime
1,012
Pikët
38
Vendndodhja
diku ne univers
Përgjigje e: Mendoni se e teprojne femrat shqiptare me veshjen ..ëë

Amon Mary te zhvishen se jan te reja ,kur do i qisin mo kur te plaken lapra -lapra .
Içik me lezet ;))
Ika une yllo naten-nani--qesh-
ate them dhe une , icik me lezet, jo tua plasin ne ball :D

naten yll kiss kiss
 

Lucida Sidera

Memento Vivere
Banned
Anëtar
Apr 26, 2020
Postime
903
Pikët
63
Po dhe po. Femra shqiptare kur nuk do veten, vishet ashtu si vishet vetëm që ta pëlqejnë të tjerët. Thjeshtësia 0.
 

Sinbad

V.I.P
Anëtar
Aug 30, 2012
Postime
7,228
Pikët
113
Ti tu ec duke mos e pat mendjen, kur të vijn dy kokrra gjoksi sa një bostan mu para fytyres. O nëne nëne 😂
 

Sinbad

V.I.P
Anëtar
Aug 30, 2012
Postime
7,228
Pikët
113
Pastaj mbaron filmi apo….🧐
Se di për ça Filmi e ke ti llafin, po unë 95 % e atyre ça flas janë true story 😉

Dhe sa për dijeni mua me afrohen sh femrat, sidomos po qe se në ato momente marrë ndonjë telefonat 😂
 

Prudence

V.I.P
Anëtar
Jul 25, 2012
Postime
14,433
Pikët
113
Se di për ça Filmi e ke ti llafin, po unë 95 % e atyre ça flas janë true story 😉

Dhe sa për dijeni mua me afrohen sh femrat, sidomos po qe se në ato momente marrë ndonjë telefonat 😂
Eshte si bicim batute. Aty ku mund te kete nje pik kulmore, filmi mbaron. 😁
 
Top