• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Merret në polici këngëtari Tarkan

Forum-Al

Aty ku shqiptarët mblidhen
Anëtar
Jan 5, 2010
Postime
560
Pikët
28
Vendndodhja
Forum
Pop këngëtari turk Tarkan është marrë sot në polici bashkë me nëntë persona tjerë, në kuadër të hetimit për stërshitësit e drogës.


Tarkani (37), i cili ka bërë nam jashtë vendit të tij në vitet e 90-ta me hitin “Shëkëdëm”, është marrë në polici për arsye të dyshimit se është i lidhur me dy dilemë të drogës, të cilët ishin nën mbikëqyrje të policisë, njoftoi agjencia turke Anadollia.

Thuhet që policia të ketë gjetur një sasi të vogël droge në vikend shtëpinë e këtij pop ylli në afërsi të Stambollit.

Gazeta Huriyet shkruan në edicionin e saj on-line se policia është duke e marë në pyetje Tarkanin, gjë që e ka vërtetuar edhe vëllai i tij Hakan Teveloglu.

Tarkani anembanë botës ka shitur mbi 19 milionë albume të tij.Forum-Al.com
Aty ku shqiptarët mblidhen!
 

4x4

Anëtar i ri
Anëtar
Feb 14, 2009
Postime
675
Pikët
0
Përgjigje e: Merret në polici këngëtari Tarkan

oi kengetari i preferuar i Sea :p
 

PuffetiNa

V.I.P
Anëtar
Apr 28, 2010
Postime
14,105
Pikët
113
Përgjigje e: Merret në polici këngëtari Tarkan

ofof ke me paskan mar ne polici Shikidamin tim :p:p
 

PuffetiNa

V.I.P
Anëtar
Apr 28, 2010
Postime
14,105
Pikët
113
Përgjigje e: Merret në polici këngëtari Tarkan

sma ha mendja i kan nxjerr fjal djalit qe vdeksha une per kete :p
 
Top