• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Merzitesh shpeshë

Romina

Anëtar i ri
Anëtar
Feb 11, 2009
Postime
63
Pikët
0
Titulli: Merzitesh shpeshë

Po, merzitem shpesh, ç't'i besh, jeta s'eshte fushe me lule :(
 

patrokli

Anëtar i ri
Anëtar
Feb 9, 2009
Postime
155
Pikët
0
merzitem shpesh kur nuk kap skedin:D dhe kur nuk flas me dike:(
 

Mandi

ஜ۩۞۩ஜ
Staff member
Anëtar
Feb 8, 2009
Postime
12,141
Pikët
113
Vendndodhja
Titulli: Merzitesh shpeshë

Merzitem kur me vonojn ose me sorollasin per pune pune.
 

ariannn

Anëtar i ri
Anëtar
Feb 16, 2009
Postime
34
Pikët
0
Titulli: Merzitesh shpeshë

po merzitem,,,kur bota behet e merzitshme dhe kur mungon aventura,,,,,megjithate nuk e shfaq shum:(:)
 

Mandi

ஜ۩۞۩ஜ
Staff member
Anëtar
Feb 8, 2009
Postime
12,141
Pikët
113
Vendndodhja
Titulli: Merzitesh shpeshë

Me Raste .
 

Dori

Anëtar i ri
Anëtar
Feb 16, 2009
Postime
433
Pikët
0
Vendndodhja
Tirane
Titulli: Merzitesh shpeshë

Mu me ka kap 1 lloj merzie qekur kom lind se di pse :(
 

Fierake_Omel

Anëtar i ri
Anëtar
Feb 9, 2009
Postime
40
Pikët
0
po merzitem shum shpesh..
sepse jam e perkedhelur e dua qe GJITHMON te shkoj e imja..
po nuk shkoj bej naminnnn...lol
 

NRG

Anëtar i ri
Anëtar
Feb 9, 2009
Postime
98
Pikët
0
Vendndodhja
Anywere!
Titulli: Merzitesh shpeshë

merzitem kur nuk ma varin :p
po prape qetesohem nuk me zgjat shume
 

LiPs

Anëtar i ri
Anëtar
Mar 11, 2009
Postime
52
Pikët
0
Vendndodhja
kudo
Titulli: Merzitesh shpeshë

merzitja eshte bere pjes e jetes....
 

clizia

Anëtar i ri
Anëtar
Feb 17, 2009
Postime
298
Pikët
0
Vendndodhja
ne zemren e dikujt
Titulli: Merzitesh shpeshë

shume shume ne fakt, aman se merzitemi, keshtu qe rrime rrime dhe ja fusim nje here kot :D
 

Dori

Anëtar i ri
Anëtar
Feb 16, 2009
Postime
433
Pikët
0
Vendndodhja
Tirane
Titulli: Merzitesh shpeshë

po po lale merzitem perdit ne fakt :D
 
Top