• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Mesatarja e postimeve në ditë

Onyx

Unpredictable
Staff member
Anëtar
Mar 27, 2016
Postime
6,206
Pikët
113
Pershendetje,

I inspiruar nga nje teme tjeter, po hap kete teme te shohim mesataren e postimeve ne dite per anetaret tone:

Kalkulimi: Numri i postimeve / (Data e regjistrimit - data e sotshme) = numri mesatar i postimeve.

Ilustrim: 6070 / (27 Mar 2016 - 25 Oct 2020) = 3.62

PS: Me aktivi ne forum, do te shperblehet me nje iPhone 12 Pro 5G

Te fala.
 

Onyx

Unpredictable
Staff member
Anëtar
Mar 27, 2016
Postime
6,206
Pikët
113
Po mire bre shok a pak tu duk skuqja ndaj @Geri edhe ta besh ket statistik publike, po une nga keto 8.84 - 5 i kam hajde ne Ludo, filloj Loja e ludos :D
Ne asnje moment, te gjithe le te bejne kete lojen, dhe kur do te shohim cili ka mesataren me te mire, do te inkurajojme Mandin per iPhone-in e lartpermendur :D
 

Kasëmi

VI I MCMLXXIII
Anëtar
Aug 13, 2019
Postime
5,338
Pikët
113
Sa eshte sasia e diteve?
Po fitova nuk dua shperblim fare, jepjani atij pas meje.
 

Ragnar

Real Madrid
Anëtar
Mar 8, 2013
Postime
24,840
Pikët
113
Ne asnje moment, te gjithe le te bejne kete lojen, dhe kur do te shohim cili ka mesataren me te mire, do te inkurajojme Mandin per iPhone-in e lartpermendur :D
E kush e dhuron at Iphone :D
 

Ragnar

Real Madrid
Anëtar
Mar 8, 2013
Postime
24,840
Pikët
113
Mandi de lol
Ti a don me fundos @Mandi si anije te titanikut, ai i ngrati gjithe ket mund e e kohen e tij te art e jep ne ket forum vetem edhe dhurata kerkoni nga ai :D
A more @Mandi te ishe amerikan, irlandes, anglez do ishe vleresu shumfish me shume, s’ke pas faj qe ke marr green card :D
 

Onyx

Unpredictable
Staff member
Anëtar
Mar 27, 2016
Postime
6,206
Pikët
113
Kjo eshte gjendja aktuale :D bera nje script te thjeshte :D

Nr.UsernameRegistered DateToday Date Number of posts Average posts per day
1Akrepi3-Jan-1225-Oct-20 59,159 18.38
2Zana21-Oct-1325-Oct-20 40,844 15.95
3SystemA14-Sep-1025-Oct-20 53,439 14.47
4Rexhina6-Jul-1125-Oct-20 41,545 12.22
5cool_shqype5-Jun-1125-Oct-20 36,059 10.51
 

cool_shqype

cun per s'mari
Anëtar
Jun 5, 2011
Postime
38,743
Pikët
113
Vendndodhja
ne NYC
Paja nji tash ta pa xhguli tan kangt e tallavatubit qitu elle tapa cohet # per me fitue qat gjosenin me moll tkafshume....

a munda mu njoftue qi ne vend t'molls qi ka kyma me na dhurue ni Camcung 5 Gj....(gjinokastra wireless).????
 
Top