• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Mesazhi i protestuesit: Albin Kurti do ta bëjë 12 kat Burgun e Dubravës

Fshatari

No vip
Anëtar
Jul 27, 2013
Postime
8,261
Pikët
113
Kurti di t'i shtoje 10 kat burgut te Dubraves

Tash e dhjetë ditë, shumë aplikantë të cilët nuk u pranuan po protestojnë pranë menaxhmentit të Trepçës duke e shprehur mospajtimin me mënyrën se si janë përzgjedhur kandidatët për vendet e punës.Njëri nga protestuesit i cili ka folur për “Jeta në Kosovë” është edhe Sefedin Beqiri nga fshati Bajgorë i Mitrovicës.Ai ka dhënë edhe një mesazh për Kryeministrin e Kosovës, Albin Kurti, teksa ka shprehur pakënaqësitë rreth konkursit.“Shyqyr Allahut e kemi Albinin, 12 kat ka me bo Burgun e Dubravës. Nuk ka më me dajë e nipa e me halla, na kanë lodhë”, ka thënë ai.Sonte, në ora 21:20 në “Jeta në Kosovë” ndiqeni hulumtimin e plotë mbi konkursin e Trepçës.
_____________________________
 
Top