• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Michael Douglas me tumor në fyt

Forum-Al

Aty ku shqiptarët mblidhen
Anëtar
Jan 5, 2010
Postime
560
Pikët
28
Vendndodhja
Forum
Douglas do t’i nënshtrohet radiacionit dhe hemoterapisë pasi është zbuluar tumori në fytin e tij.


Aktori i “Wall Street: Money Never Sleeps”, do t’i nënshtrohet radiacionit dhe hemoterapisë për tetë javë, ndërsa mjekët presin që ai të riaftësohet plotësisht.

“Unë jam shumë optimist”, theksoi 65 vjeçari për revistën People.Forum-Al.com
Aty ku shqiptarët mblidhen!
 
Top