• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Michael qan pas hekurave të burgut

Forum-Al

Aty ku shqiptarët mblidhen
Anëtar
Jan 5, 2010
Postime
560
Pikët
28
Vendndodhja
Forum
George Michael ka nisur të vuajë dënimin me 8 javë pas hekurave për shkak se u cilësua fajtor për një aksident për shkak të përdorimit të drogës.


Ashtu sic të gjithë mund ta parashikojnë, nata e parë pas hekurave nuk ka qenë e lehtë për këngëtarin britanik, i cili është izoluar në anën e pedofilëve dhe ngacmuesve seksualë.

Sipas gazetës “Sun”, George ka qarë, ndërsa komshinjtë e qelive ngjitur kanë kënduar këngët e tij më të njohura. Michael ndodhet në burgun e Pentonville të Londrës dhe sapo ai ka mbërritur në burg është pritur nga koret e këngëve të tij si “Faith” e “Freedom”.Forum-Al.com
Aty ku shqiptarët mblidhen!
 

SubZ

A Legend Never Dies
Anëtar
Aug 8, 2010
Postime
739
Pikët
0
Vendndodhja
Underground
Përgjigje e: Michael qan pas hekurave të burgut

George Michael ka nisur të vuajë dënimin me 8 javë pas hekurave për shkak se u cilësua fajtor për një aksident për shkak të përdorimit të drogës.


Ashtu sic të gjithë mund ta parashikojnë, nata e parë pas hekurave nuk ka qenë e lehtë për këngëtarin britanik, i cili është izoluar në anën e pedofilëve dhe ngacmuesve seksualë.

Sipas gazetës “Sun”, George ka qarë, ndërsa komshinjtë e qelive ngjitur kanë kënduar këngët e tij më të njohura. Michael ndodhet në burgun e Pentonville të Londrës dhe sapo ai ka mbërritur në burg është pritur nga koret e këngëve të tij si “Faith” e “Freedom”.Forum-Al.com
Aty ku shqiptarët mblidhen!
Edhe gay edhe narkomen. Të vuaj dënimin, mos ndoshta i kthehet si rehabilitim dhe e kthen në qënie normale. Fama e madhe ja ka errësuar sytë këtyre VIP-ave, të vuajn dhe këto pasojat e gabimeve duke mos ja përfillur njeri pasurin mega-milionëshe për garanci. Çudi si nuk i paskan dhën dhe dënim me punë të detyruar për komunitetin.
 

SystemA

Jam me Shqiperine,dhe ничего против Pоссии
Anëtar
Sep 14, 2010
Postime
59,825
Pikët
113
Përgjigje e: Michael qan pas hekurave të burgut

George Michael ka nisur të vuajë dënimin me 8 javë pas hekurave për shkak se u cilësua fajtor për një aksident për shkak të përdorimit të drogës.


Ashtu sic të gjithë mund ta parashikojnë, nata e parë pas hekurave nuk ka qenë e lehtë për këngëtarin britanik, i cili është izoluar në anën e pedofilëve dhe ngacmuesve seksualë.

Sipas gazetës “Sun”, George ka qarë, ndërsa komshinjtë e qelive ngjitur kanë kënduar këngët e tij më të njohura. Michael ndodhet në burgun e Pentonville të Londrës dhe sapo ai ka mbërritur në burg është pritur nga koret e këngëve të tij si “Faith” e “Freedom”.Forum-Al.com
Aty ku shqiptarët mblidhen!
Let me GO GO....
por e ngushellon Kenny Goss
dhe per sigurine e jetes se tij e kane mbyllur me perdhunues dhe pedofila..
gjynah per Michael
 

r00t

Anëtar
Anëtar
Feb 8, 2009
Postime
642
Pikët
18
Vendndodhja
Monaco
te jesh grek e mos te jesh homoseksual nuk ka kuptim
ky greku sduhet te qaje pse e kan fut me pedofilat duhet te qaje pse ka lind gabimisht
 

SystemA

Jam me Shqiperine,dhe ничего против Pоссии
Anëtar
Sep 14, 2010
Postime
59,825
Pikët
113
Përgjigje e: Re: Michael qan pas hekurave të burgut

te jesh grek e mos te jesh homoseksual nuk ka kuptim
ky greku sduhet te qaje pse e kan fut me pedofilat duhet te qaje pse ka lind gabimisht
Mos ja fut kot...
kur nuk ke informacion;))
 

r00t

Anëtar
Anëtar
Feb 8, 2009
Postime
642
Pikët
18
Vendndodhja
Monaco
sja fus kot por po te jap informacion mbi kete grekun mund edhe te kerkosh personalisht per emrin e vertet te tije e do e kuptosh nga vjen jorgos
 

SystemA

Jam me Shqiperine,dhe ничего против Pоссии
Anëtar
Sep 14, 2010
Postime
59,825
Pikët
113
Përgjigje e: Re: Michael qan pas hekurave të burgut

sja fus kot por po te jap informacion mbi kete grekun mund edhe te kerkosh personalisht per emrin e vertet te tije e do e kuptosh nga vjen jorgos
Per Wham ti mua ma kurse.
okay
 

r00t

Anëtar
Anëtar
Feb 8, 2009
Postime
642
Pikët
18
Vendndodhja
Monaco
ja dhe emri ktij homos armandi meqe se dije

Birth name, Georgios Kyriacos Panayiotou
 

Marina

Anëtar i ri
Anëtar
Feb 27, 2010
Postime
676
Pikët
0
Vendndodhja
N'prishtin
Përgjigje e: Michael qan pas hekurave të burgut

Grek qeka ky tipi e, se disha :S aaaaaaaaaaaa pranej eshte homo ky ngaqe eshte grek :D
 

SystemA

Jam me Shqiperine,dhe ничего против Pоссии
Anëtar
Sep 14, 2010
Postime
59,825
Pikët
113
Përgjigje e: Re: Michael qan pas hekurave të burgut

ja dhe emri ktij homos armandi meqe se dije

Birth name, Georgios Kyriacos Panayiotou
Cfar autoktonesh prodhon kombi.......
G.Michael...ju apashet e kombit:
[ame="http://www.youtube.com/watch?v=ZaZ6pIfTSRA"]YouTube - Wham - wake me up before you go -go chipmunks
prp
 

SystemA

Jam me Shqiperine,dhe ничего против Pоссии
Anëtar
Sep 14, 2010
Postime
59,825
Pikët
113
Përgjigje e: Michael qan pas hekurave të burgut

nuk llogjikohen Grandioset nga katunaret.
[ame="http://www.youtube.com/watch?v=6mxzBYuZ5wE&feature=related"]YouTube - George Michael: Faith 08' (Maurice Joshua Remix)
perse
[ame="http://www.youtube.com/watch?v=nTCIDPLBm6s"]YouTube - George Michael-Jesus To A Child - HQ (dome1966**)
pra
----------
 

SystemA

Jam me Shqiperine,dhe ничего против Pоссии
Anëtar
Sep 14, 2010
Postime
59,825
Pikët
113
Përgjigje e: Re: Michael qan pas hekurave të burgut

Armandi mesa shof qenka "GRANDIOZ" si jorgo lol
Ti se kap dot..hajde pa debat
[ame="http://www.youtube.com/watch?v=b-cNfOCw6PY&feature=related"]YouTube - George Michael live 1989 - Everything she wants
flamuri???
 
Top