• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Michelle Obama ndryshon ?look?

Forum-Al

Aty ku shqiptarët mblidhen
Anëtar
Jan 5, 2010
Postime
562
Pikët
28
Vendndodhja
Forum
Michelle Obama ndryshon ‘look’ me rastin e nje takimi te saj dhe bashkeshortit-president Barack Obama me homologun meksikan dhe zonjen e tij, Felipe Calderon e Margarita Zavala, ne Shtepine e Bardhe.


Zonja e Pare amerikane shfaqet me nje fustan blu te mrekullueshem qe nxjerr ne pah dekoltene e saj joshese.

Me kete rast Michelle ka ndryshuar modelin e flokeve duke i bere ata kacurrele, ndoshta per here te pare qe kur eshte bere gruaja me e rendesishme e Amerikes (Pas Hillary Clinton, sigurisht).

Fustani i Michelle Obames eshte dizenjuar nga stilisti amerikan, Peter Soronen.Forum-Al.com
Aty ku shqiptarët mblidhen!
 
Top