• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Michelle Obama prej ’dylli‘

Forum-Al

Aty ku shqiptarët mblidhen
Anëtar
Jan 5, 2010
Postime
561
Pikët
28
Vendndodhja
Forum
Figura e fundit e bërë prej dylli është Zonja e Parë amerikane Michelle Obama.


Ajo do të jetë gati në fund të muajit mars dhe do të vendoset në muzeun e Washingtonit ‘Madame Tussauds’ ku do të jetë përkrah bashkëshortit të saj Barak Obama.

Figura e Michellit është programuar në Merlin Studio në Londër./balkanweb/Forum-Al.com
Aty ku shqiptarët mblidhen!
 
Top