• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Mickey Rourke ka pasur 14 femra për një natë

Forum-Al

Aty ku shqiptarët mblidhen
Anëtar
Jan 5, 2010
Postime
560
Pikët
28
Vendndodhja
Forum
Mickey Rourke raportohet se është lavdëruar se ka pasur 14 femra në një natë në Britaninë e Madhe.


Sipas The Sun, aktori beson se sjelljet e çuditshme të futbollistit të Chelseat, Ashley Cole, nuk krahasohet me të tijat.

“Harroni Ashley Cole, sjelljet e tij nuk janë asgjë për një yll filmi. Ata duhet të përpiqen të shtyhen me problematikët e Hollywoodit.

Unë një herë kam kaluar vikendin në Britani dhe kam pasur 14 femra për një natë”, ka thënë Rourke./Telegrafi./Forum-Al.com
Aty ku shqiptarët mblidhen!
 
Top