• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Microsoft Antimalware Cleaner

r00t

Anëtar
Anëtar
Feb 8, 2009
Postime
642
Pikët
18
Vendndodhja
Monaco
Shum nga ju ktu perdorin antiviruse qe ju marin shum memorje dhe ju ngadalesojn kompjuterat
windows e ka brenda kete program pa pasur nevoj per antiviruse te tjer
per te perdorur kete antimalware hapat jan keto:
1.start
2.execute
3.shkruani mrt
ju hapet kjo dritare

4.klikoni NEXT
ju hapet kjo dritarja tjeter

ktu tashti keni 3 mundesi skanimi
te shpejt
komplete
dhe e personalizuar varet nga ju si doni te beni skan ne kompjuterin tuaj
pasi zgjidhnji nji nga keto ju del kjo dritare


nese skeni viruse ju del kjo dritarja
 
Top