• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Microsoft Windows Vista ULTIMATE x86x64 SP1 Integrated February 2009 OEM DVD

r00t

Anëtar
Anëtar
Feb 8, 2009
Postime
642
Pikët
18
Vendndodhja
Monaco


Microsoft Windows Vista ULTIMATE x86x64 SP1 Integrated February 2009 OEM DVD | 7.1 GB


Extract Files
Burn Image to DVD
Boot from DVD
Install without serial
Do not set a password for your user-account during setup
No Serial
No Activation needed

Code:
http://www.filefactory.com/file/af015d1/n/WV_x86x64_Feb_2009_txt
http://netfolder.in/folder.phpëfolder_id=HS2CMzr
http://netfolder.in/folder.phpëfolder_id=iMKYXEu
 
Top