• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Mihrija dhe Naimi do të adaptojnë një vajzë

Forum-Al

Aty ku shqiptarët mblidhen
Anëtar
Jan 5, 2010
Postime
561
Pikët
28
Vendndodhja
Forum
Naim Abazi dhe Mihrije Braha kanë pohuar se do të fillojnë procedurat për adaptimin e një vajze, pasi prej disa vjetëve martesë qifti ka vetëm një djalë.


Për të mbuluar mungesën tjetër më një fëmijë ata me siguri kanë menduar që Platorin ta gëzojnë me një motër.Forum-Al.com
Aty ku shqiptarët mblidhen!
 
Top