• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Mihrije Braha emision për femrat

Forum-Al

Aty ku shqiptarët mblidhen
Anëtar
Jan 5, 2010
Postime
560
Pikët
28
Vendndodhja
Forum
Mihrije Braha ka marrë përgjegjësinë e drejtimit të një emisioni krejtësisht të sajin.


Mihrija, këngëtarja që ka “mbytur” kohën duke mbetur e re në dukje dhe në shpirt, tashmë ka nisur emisionin në Kosovë, “Female”.

Duke qenë feministe, ajo nuk ka dëshirë që të tingëllojë vetëm e tillë, ajo thjesht dëshiron që të gjitha grave dhe vajzave të suksesshme, të profesioneve të ndryshme, t”u jepet mundësia të rrëfejnë në ekranin televiziv, sukseset, sfidat, dëshirat, pasionet, vështirësitë e jetës që ato i kanë shoqëruar deri tek suksesi i arritur.

Veç kësaj, në emisionin e saj ka edhe muzikë “live”, herë duke kënduar vetë, e herë duke ftuar ndonjë këngëtare.Forum-Al.com
Aty ku shqiptarët mblidhen!
 
Top