• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Mila Kunis : Kaloj orë të tëra duke luajtur FarmVille

PuffetiNa

V.I.P
Anëtar
Apr 28, 2010
Postime
14,090
Pikët
113


Aktorja Mila Kunis ka pranuar se është e fiksuar në lojërat e Facebook.-ut “Unë kaloj orë të tëra duke luajtur FarmVille, është e mërzitshme deri sa ju duhet të prisni për tu rritur gruri apo boronicat,por njëkohësisht unë edhe kënaqem duke luajtur”, tha Kunis.
 
Top