• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Miley Cyrus e shpëton Krishti

Forum-Al

Aty ku shqiptarët mblidhen
Anëtar
Jan 5, 2010
Postime
560
Pikët
28
Vendndodhja
Forum
Aktorja e filmit “Hannah Montana” (17) insiston se është shumë fetare por nuk ka nevojë për të shkuar për çdo të diele në Kishë për ta dëshmuar përkushtimin e saj ndaj fesë.


Nuk është e nevojshme që ta definoni besimin duke shkuar për çdo të diele në Kishë”, tha ajo. “Sepse tani kur shkoj në Kishë, me duket sikurse jam në emision televiziv. Gjithmonë ka kamera jashtë. Por, lutem shumë gjatë ditës”.

Ta bëj të qartë – jam e krishtere dhe Krishti me mbron. Ai me ka bërë të jem këtu ku jam. Dhe çdokush duhet të besoj dhe atë më tërë qenien e vet. Fatmirësisht, nuk mund të ndikoj të njerëzit që të ndjekin hapat që unë ndjek, pasi që nuk është punë e imja t’ju tregoj njerëzve se çka është mëkat e çka jo!”.Forum-Al.com
Aty ku shqiptarët mblidhen!
 
Top