• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Miliarderi rus, 1 mln $ për t’u shfaqur në klipin e GaGa

SEa

Anëtar i ri
Anëtar
Jan 15, 2010
Postime
1,516
Pikët
0
Vendndodhja
marina di massa
Lady GaGa është kthyer në një markë të vërtetë që arkëton të ardhura marramendëse.Këtë e konfirmojnë producentët e klipit ku ai shfaqet me një xhaketë të zezë. Ndërkohë, artistja ka njoftuar publikimin e diskut të ri në vitin 2011.Këngëtarja me origjinë italiane që shpërtheu në vitin 2009 ka pranuar ofertën e rusit miliarder Arkady, i cili ka derdhur në llogarinë e saj bankare 1 mln dollarë për të qënë i pranishëm në klipin më të fundit të saj "Alejandro".24 vjecarja, emri i vërtetë i së cilës është Stefani Germanotta ka deklaruar se muzika do jetë më “serioze” në CD-në e re.
 
Top