• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Milla Jovovich: Të punosh me burrin forcon lidhjen

Forum-Al

Aty ku shqiptarët mblidhen
Anëtar
Jan 5, 2010
Postime
561
Pikët
28
Vendndodhja
Forum
Jovovich thotë se puna e përbashkët e saj me burrin e bën lidhjen e tyre edhe më të fuqishme.


Aktorja luan rolin kryesor në filmin e burrit të saj, regjisorit Paul W. S. Anderson, të titulluar “Resident Evil” dhe thotë se përzierja e biznesit me kënaqësinë nuk e ka dëmtuar aspak martesën e tyre.

“Paul është shumë i dhënë pas punës. Ai e do atë që e bën. Ai bën diçka dhe ju dëgjoni nga monitorët, ‘Yeah!’. Kur jemi në film flasim vetëm për këtë, si ta bëmë më të mirë. Ne kemi një lidhje kreative. Ka shumë argëtim pasi çfarë lidhje do të ishte nëse ju vetëm gatuani së bashku dhe shkoni në filma çdo të premte?”, ka thënë Milla.Forum-Al.com
Aty ku shqiptarët mblidhen!
 
Top