• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Miller do të mungojë në spektaklin e Spacey

SEa

Anëtar i ri
Anëtar
Jan 15, 2010
Postime
1,516
Pikët
0
Vendndodhja
marina di massa


Londër, 23 nëntor - Aktorja Sienna Miller, ka hequr dorë nga organizmi i përvitshëm teatral i Kevin Spacey në Londër, pas një konflikti lidhur me orarin. Ylli i “Factory Girl” ka qenë e planifikuar të bëhej pjesë e “Spacey’24 Hour Plays Celebrity Gala” që mbahet në teatrin “Old Vic” të dielën, por e ka anuluar këtë për shkak se është dashur të jetë prezente në xhirime filmi.

“Me pikëllim të madh, ajo është dashur të heq dorë për shkak të datës dhe ajo është shumë e dëshpëruar që s’ka mundur të përfshihet në këtë organizim”, ka deklaruar zëdhënësja e saj. Miller besohet se është duke xhiruar për dramën e ardhshme “Yellow”, në të cilën e luan rolin e një të varure nga droga. Evenimenti i Spacey përmban performancë të shkrimeve, regjisë dhe shfaqje të shkurtra gjatë një dite.
 
Top