• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Mimoza e BB2 kerkon nje lidhje serioze

SmiLey

Anëtar i ri
Anëtar
Feb 1, 2010
Postime
1,274
Pikët
0
Vendndodhja
Negli occhi suoi! ♥ ♥

Mimoza, vajza qe u be e njohur nag BB, thote se nuk sheh asnje ndryshim mes djemve te Prishtines dhe atyre te Tiranes. Nga njohjet qe ka mundur te beje, i rezulton se realisht midis dy grupeve, djemve te Prishtines dhe te Tiranes nuk ka asnje ndryshim. Jane absolutisht te njejte ne cdo aspekt.

Nderkaq sa i perket anes materiale ne nje dashuri, ajo thote se per te nuk eshte aspak e rendesishme. E rendesishme eshte ndjenja qe do te kete per personin, raporti i tyre dhe gjithcka mes tyre.

Per sa i perket lekeve dhe anes materiale ato jane sigurisht te dores se dyte, per te mos thene asgje. A mendon Mimoza se e ke zgjatur shume pa nje lidhje te vertete? Po. Mendoj se e kam zgjatur me shume se sa duhej“,shprehet ajo.
 
Top