• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Minka Kelly, gruaja me e bukur e vitit 2010 ..

Just myself

Anëtar i ri
Anëtar
Sep 15, 2009
Postime
934
Pikët
0
Vendndodhja
Ne hapat e jetes ...
Minka Kelly, gruaja më e bukur për vitin 2010 !

Gruaja me seksi në botë për vitin 2010, sipas revistës "Esquire", është Minka Kelly, aktorja amerikane, vajzë e kitaristit të Aerosmith, dhe tani e dashura e kampionit të bejsbollit Derek Jeter.

Në moshën 30-vjecare, është shfaqur në show-n televiziv "Friday Night Lights".Numri i muajit nëntor i «Esquire» i dedikon kopertinën Kelly-t. "Nuk ka bërë kurrë foto seksi dhe thotë se ndihet rehat edhe me trupin e saj që nuk është perfekt", shkruan revista.

Aktorja tregon se deri para 4 vjetësh ishte ende asistente e një kirurgu ku punonte për të mbledhur para me qëllim rregullimin e gjoksit, por që në fakt vendosi të mos e bënte.

 
Top