• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Minka Kelly, gruaja me e bukur per vitin 2010

SmiLey

Anëtar i ri
Anëtar
Feb 1, 2010
Postime
1,274
Pikët
0
Vendndodhja
Negli occhi suoi! ♥ ♥

Gruaja me seksi ne bote per vitin 2010, sipas revistes "Esquire", eshte Minka Kelly, aktorja amerikane, vajze e kitaristit te Aerosmith, dhe tani e dashura e kampionit te bejsbollit Derek Jeter.

Ne moshen 30-vjecare, eshte shfaqur ne show-n televiziv "Friday Night Lights".Numri i muajit nentor i «Esquire» i dedikon kopertinen Kelly-t. "Nuk ka bere kurre foto seksi dhe thote se ndihet rehat edhe me trupin e saj qe nuk eshte perfekt", shkruan revista.

Aktorja tregon se deri para 4 vjetesh ishte ende asistente e nje kirurgu ku punonte per te mbledhur para me qellim rregullimin e gjoksit, por qe ne fakt vendosi te mos e bente.
 
Top