• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Minogue e lumtur që është e shkurtër

Forum-Al

Aty ku shqiptarët mblidhen
Anëtar
Jan 5, 2010
Postime
561
Pikët
28
Vendndodhja
Forum
Ylli australian
,Dannii Minogue thotë se asaj i pëlqen fakti se është e shkurtër me trup, pasi është më komforte në aeroplan.

Dannii Minogue e cila tash është fytyrë e martës britanike ‘Marks and Spencer’, së fundi ka pasur detyrën e saj të parë si modele dhe është kënaqur kur ka zbuluar se ishte më e vogla se të gjitha yjet tjera që kanë modeluar.

“Ishte sikur në fotografi të shkollës. Të gjithë fëmijët e vegjël dalin në ballë. Gjenet Minogue janë të mira për shumë udhëtime me aeroplanë, mund të rrasesh mirë në karrige, por për gjëra vertikale, gjithmonë kam nevojë për ndihmë”, ka thënë Danii.Forum-Al.com
Aty ku shqiptarët mblidhen!
 
Top