• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Minogue lind djalë

Forum-Al

Aty ku shqiptarët mblidhen
Anëtar
Jan 5, 2010
Postime
560
Pikët
28
Vendndodhja
Forum
Danii Minogue është nënë për të parën herë pasi ka lindur një foshnjë – djalë.


Danii dhe partneri i saj Kris Smith, të cilët zbuluan se presin fëmijë në janar, kanë mirëpritur fëmijën e parë të tyre në shtëpinë e Minogue në Melbourne gjatë të hënës (6 korrik), shkruan Herald Sun.

Motra e Danii, këngëtarja tjetër Kylie Minogue, aktualisht është në turne promovues për albumin e saj të ri, por pritet të fluturojë për të parë nipin e saj më vonë gjatë këtij muaji.Forum-Al.com
Aty ku shqiptarët mblidhen!
 
Top