• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Minogue nuk e ka në plan të pensionohet

PuffetiNa

V.I.P
Anëtar
Apr 28, 2010
Postime
14,102
Pikët
113


Kylie Minogue kurrë nuk dëshiron të ndalojë së performuari. 41-vjeçarja ka zbuluar se do të lansojë albumin e saj të 11-të “Aphrodite”, dhe mendon ta vazhdojë karrierën e saj derisa të zbardhet në flokë.

“Mund ta shoh veten duke bërë muzikë edhe në moshë të shtyrë. Një prej idhujve të mi më të mëdhenj, Dolly Parton, vazhdon të bëjë gjëra. Do të shohim kur të vjen koha”, ka thënë Minogue.
 
Top