• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Minogue pushton dekadat

Forum-Al

Aty ku shqiptarët mblidhen
Anëtar
Jan 5, 2010
Postime
560
Pikët
28
Vendndodhja
Forum
Kylie Minogue është bërë artistja e vetme solo në histori të top-listave britanike, e ka cila ka kryesuar me katër albume në dekada të ndryshme, pasi që albumi i saj më i ri “Aphrodite” kryesoi top-listat këtë fundjavë.


Albumi i ri i australianes pason suksesin e saj në dekadat e kaluara me albumet “Kylie”, “Kylie’s Greatest Hits” dhe “Fever”.

Mirëpo, përkundër suksesit të madh gjatë këtyre viteve, Minogue është e penduar për mossuksesin e dy albumeve të saja të parafundit.

42-vjeçarja ka pranuar se albumet “Body Language” dhe “X” është dashur të ishin më kohezivë.Forum-Al.com
Aty ku shqiptarët mblidhen!
 
Top