• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Miqesia ndermjet gjinive...

Mikela

Anëtar i ri
Anëtar
Mar 4, 2009
Postime
333
Pikët
0
Vendndodhja
U.S.A
A mund te mbeten miq dy te dashuruar mbas ndarjes......

A mund të ketë sërish miqësi pas ndarjes?.......zemerthyer

Po nqs nje shok/shoqe e juaja e ngusht shpreh simpati apo dashuri ndaj jush, si reagoni?

A mund të ketë miqësi mes një mashkulli dhe një femre?
 

Firewall

Anëtar
Anëtar
Feb 8, 2009
Postime
124
Pikët
18
Vendndodhja
Tirane
Re: A mund te mbeten miq dy te dashuruar mbas ndarjes......

Ne shumicen e rasteve ndodh qe gjithcka mer fund midis njeri tjetrit as miq as shok pervec se nje urrejtje e pa fund, por sipas mendimit tim them qe nese vertet ka pas dashuri midis njeri tjetrit them se dhe lidhja e tyre miqsore duhet te vazhdoj dhe ne vazhdimsi, per te treguar respekt ndaj njeri tjetrit dhe per ta ndihmuar sado pak nese nje dit do kishte vertet nevoj nga ty...
 

Firewall

Anëtar
Anëtar
Feb 8, 2009
Postime
124
Pikët
18
Vendndodhja
Tirane
Si reagoni nese nje shok/shoqe e juaja e ngusht shpreh simpati apo dashuri ndaj tejeë

Mua me ka ndodhur kjo....Po ndonjeher kur e konsideron shok apo shoqe te ngusht,te duket si moter apo vella dhe te duket absurde qe ndjenje e re te nderhyje ne ate mardhenie qe ju keni krijuar...dhe kur jan ndjenja te tjera ne mes kjo lidhje nuk mbetet e njejte...
 

Mikela

Anëtar i ri
Anëtar
Mar 4, 2009
Postime
333
Pikët
0
Vendndodhja
U.S.A
Titulli: Si reagoni nese nje shok/shoqe e juaja e ngusht shpreh simpati apo dashuri n

hahahaah eee nice teme epo kur nje shoke qe e mendojme te verte shok dhe nqs se ai shpreh me shume se shoke i them o lali ke pi sot ti apo jo se po flet percart mundohem ti largohem muahbetit qe do beje sdiëëë
 

Mikela

Anëtar i ri
Anëtar
Mar 4, 2009
Postime
333
Pikët
0
Vendndodhja
U.S.A
Titulli: A mund te mbeten miq dy te dashuruar mbas ndarjes......

yes firewall ke te drejte vetem nje urretjeeeeeeee as gje me teper:(
 

Meri

"Personne"
Anëtar
Sep 26, 2009
Postime
14,602
Pikët
113
Vendndodhja
Askund.
Titulli: Si reagoni nese nje shok/shoqe e juaja e ngusht shpreh simpati apo dashuri n

Ndodh dhe sado te perpiqesh, asgje nuk eshte si me pare............!

 

Ana

Anëtar i ri
Anëtar
Feb 9, 2009
Postime
154
Pikët
0
Vendndodhja
Somewhere far from home
Re: Si reagoni nese nje shok/shoqe e juaja e ngusht shpreh simpati apo dashuri ndaj t

boh sja kam haberin sme ka ndodhur dicka e tille
 

Mandi

ஜ۩۞۩ஜ
Staff member
Anëtar
Feb 8, 2009
Postime
12,160
Pikët
113
Vendndodhja
Titulli: Si reagoni nese nje shok/shoqe e juaja e ngusht shpreh simpati apo dashuri n

Do ta prisja me krahe hapur lol
 

Meri

"Personne"
Anëtar
Sep 26, 2009
Postime
14,602
Pikët
113
Vendndodhja
Askund.
Titulli: A mund te mbeten miq dy te dashuruar mbas ndarjes......

Jo vetem urrejtje ....pse ëëë

Pengje, po.
Edhe miresia ndodh qe mbetet.

Sa per miqesi ne kuptim te plote te fjales, nuk besoj.
 

r00t

Anëtar
Anëtar
Feb 8, 2009
Postime
642
Pikët
18
Vendndodhja
Monaco
Re: A mund te mbeten miq dy te dashuruar mbas ndarjes......

varianti me i kendshem do ishte friendly fuck ose seks miqesor me pak fjal sepse e ben jeten me te bukur pas ndarjes
 

PUPA

Anëtar i ri
Anëtar
Sep 15, 2009
Postime
662
Pikët
0
Vendndodhja
Italy
Titulli: A mund te mbeten miq dy te dashuruar mbas ndarjes......

Nga shoqeria kemi kalu ne dashuri mbaroi kalojm prap miqesi ska pse nai gje te keqe...
 

MeLiSa

Anëtar i ri
Anëtar
Sep 7, 2009
Postime
7
Pikët
0
Vendndodhja
Bronx Ny
Titulli: Si reagoni nese nje shok/shoqe e juaja e ngusht shpreh simpati apo dashuri n

Firewall Qafen Shtremso:p
 

r00t

Anëtar
Anëtar
Feb 8, 2009
Postime
642
Pikët
18
Vendndodhja
Monaco
Re: Si reagoni nese nje shok/shoqe e juaja e ngusht shpreh simpati apo dashuri ndaj t

kalon nga friendly ne friendly fuck prap shoqe e ke
 

Geri

half man, half amazing
Staff member
Morning Star
Anëtar
Feb 9, 2009
Postime
2,567
Pikët
113
Vendndodhja
𝖌𝖊𝖙 𝖑𝖔𝖘𝖙
Titulli: Si reagoni nese nje shok/shoqe e juaja e ngusht shpreh simpati apo dashuri n

Arifo si gjithmone je shume i sakte teknikisht ne nivel stilistikor dhe leksikor te shprehjes te mendimeve ``respect``
 

Alb_LoVeR

Anëtar i ri
Anëtar
Nov 1, 2009
Postime
1,559
Pikët
0
Vendndodhja
LosT In YouR EyeS
Titulli: Si reagoni nese nje shok/shoqe e juaja e ngusht shpreh simpati apo dashuri n

Mua ska shanse njeri tme marre te dashuren se jam alamet cuni :D Keshtu qe skam qene ne ate pozite as e kam ate frike ;)
 

unlovely

Anëtar i ri
Anëtar
Nov 11, 2009
Postime
483
Pikët
0
Vendndodhja
Lost in the air
Titulli: Si reagoni nese nje shok/shoqe e juaja e ngusht shpreh simpati apo dashuri n

epo nqs me pelqen dhe mua kjo gje edhe behet dicka por nqs ndjenja eshte vec nga ana e tij me mir me ju largu pak sepse ai ndoshta krijon iluzione pastaj miqesia qe kishim sdo ishte njelloj si me perpara
 

invisible

Anëtar i ri
Anëtar
Feb 9, 2009
Postime
101
Pikët
0
Vendndodhja
tirane
Re: Si reagoni nese nje shok/shoqe e juaja e ngusht shpreh simpati apo dashuri ndaj t

une do i uroja mire se erdhi ne klubin time loooool
 

OnLy

Anëtar i ri
Anëtar
Nov 10, 2009
Postime
155
Pikët
0
Vendndodhja
Aty Ku Tymi Ska Te Sosur
Titulli: Si reagoni nese nje shok/shoqe e juaja e ngusht shpreh simpati apo dashuri n

si fillim mund duket pak e cuditshme ,por varet se ka shume menyra mund edhe te ket ndjer dicka pa te ber shok dhe pikerisht ndoshta te ka afruar ne shoqeri per te patur pran dhe vjen nje moment qe smund ti permbahet dot me ndjenjave dhe te shpreh , s`eshte asgje absurde ndodhin shpesh raste te tilla skemi pse te cuditemi te na duket si ndonje gje e jashtzakonshme , [COLOR="Red"esht gje e mire kur ta shpreh se kur arin ben ndonje xhest te pa pelqyeshem mes shoqeris `puthje`etj etj [/COLOR]
 

OnLy

Anëtar i ri
Anëtar
Nov 10, 2009
Postime
155
Pikët
0
Vendndodhja
Aty Ku Tymi Ska Te Sosur
Titulli: Si reagoni nese nje shok/shoqe e juaja e ngusht shpreh simpati apo dashuri n

Alb_Lover po mer po se ti je tu i majt kandilin te dashures 24/7 dhe qenke 100% i sigurt qe sta marka njeri o sa mire me qen beqar oeee oeeee :p:p
 
Top