• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Mirë ... ( çdo kohë... ): Eja na e thuaj një fjalë të mirë; falna një buzëqeshje, ndreqna ditën!

Gi de Masha

The untouchables ...
Anëtar
Apr 21, 2010
Postime
18,229
Pikët
113
Vendndodhja
Danimarkë
Rrofsh o flori!Tetka nuk eshte per urime o zemer, une te bashkohem sa mè parè me ata atje, po del aty datlindja dhe rrofshi ju qè me uroni!😥😥😥 Te perqafoj!
Ky ballisti ynë @drague shpesh e përdor një shprehje: "Sot qenke për sherre"
... ti, sot po më bën të dyshoj se dikush ta paska vjedhur passwordin! Jo pesimizëm! Ti jo vetëm që për vete ke qenë e fortë, por ke ditur edhe neve të na forcosh e të na jepje kurajë kur na binte morali përtokë!...
 

gladiola

V.I.P
Anëtar
Aug 14, 2010
Postime
3,662
Pikët
113
Vendndodhja
Shqiperi...Korce
Ky ballisti ynë @drague shpesh e përdor një shprehje: "Sot qenke për sherre"
... ti, sot po më bën të dyshoj se dikush ta paska vjedhur passwordin! Jo pesimizëm! Ti jo vetëm që për vete ke qenë e fortë, por ke ditur edhe neve të na forcosh e të na jepje kurajë kur na binte morali përtokë!...
Rrofsh o Adem!Po ka momente nostalgjie i gjori njeri!Te perqafoj dhe te djelè tè mbarè te uroj!
 

Gi de Masha

The untouchables ...
Anëtar
Apr 21, 2010
Postime
18,229
Pikët
113
Vendndodhja
Danimarkë
Adem Gashi

29min ·

MIREMENGJESI
"Fjala e mirë është lëmoshë, sepse ajo të gëzon zemrën, ta shëron plagën, të largon zemërimin dhe të shton paqen"

Sot kam një kërkesë të veçantë për TY/JU

Nëse smira, xhelozia dhe inati yt kanë bërë që ta lëndosh shpritërisht dikë, lufto sot me to dhe:

- thuaj mirëmëngjesi, atij që së pakut, mbi një javë si pasojë e këtyre veseve nuk ia ke thënë këtë fjalë, në shikim të parë e vogël por që ka peshë shumë të madhe!

- pyete për shëndetin dhe uroje: të ketë shëndet të mirë dhe lutu për të nëse me shëndet nuk është mirë;

- uroji sukse në punë ... lutu për të që t'i shtohet bereqeti

* Nëse, mos e bë o Zot, kur smira, inati, xhelozia ... t'i kanë vërbuar sytë e ta kanë turbulluar mendjen, ke bërë intrigë, spiunuar, komplot e ke shpifur për dikë, KËRKOJI FALJE, sepse këtu ka dy të mira: edhe ti lirohesh shpirtërisht edhe ai tjetri ndjehet mirë dhe me siguri TA FAL, sepse ai edhe nëse nuk ta thotë, gjithmonë të ka në mendje për plagën që i ke shkaktuar!

Besoj se kjo është një kërkesë e thjeshtë, por ka vlera shumë të mëdha për të dyja palët: edhe për ty edhe për tjetrin të plagosur shpirtërisht për shkakun tënd!
 

Attachments

Last edited:
Top