• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Mirë ... ( çdo kohë... ): Eja na e thuaj një fjalë të mirë; falna një buzëqeshje, ndreqna ditën!

Pjer Thomas

V.I.P
Anëtar
Dec 18, 2014
Postime
4,638
Pikët
113
pablito, shyqyr qe nuk jane lule dyqani, lule natyrale, fizike, se po ti kishe ble ne dyqan kaq shum lule qe dhuron virtualisht, do kishe falimentu 😁
 

Gi de Masha

The untouchables ...
Anëtar
Apr 21, 2010
Postime
18,229
Pikët
113
Vendndodhja
Danimarkë
Demkë, me bejne syte mua, apo germa e parafundit eshte G në vend të Z? 🧐
O sykaltroshe, bukuroshja e forumit, artistja e fjales se bukur... ajo shkronja G qe permban ne vete ngjyren e kaltersise se syve tu ... eshte shkronja S!

* Ne Danimarke i kane hequr ndalesat hyrje - dalje.
Kap aeroplanin e pare!

Demka,
 
Top