• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Mirë se ju gjej!

Status
Temë e mbyllur.

valdetshala

Anëtar i ri
Anëtar
Apr 17, 2010
Postime
21
Pikët
0
Vendndodhja
Pejë
Tung te gjithëve, jam Valdeti nga Peja, shpresoj te kaloj mire këtu ne mesin tuaj.
 

Angel`BoY

Atje ku ti nuk je :)
Anëtar
Jan 5, 2010
Postime
169
Pikët
0
Vendndodhja
Tirane
Përgjigje e: Mirë se ju gjej!

Mire se na erdhe valdet te uroj tja kalosh sa me Mire ne Forum-Al :)
 

SiL3nT

Anëtar i ri
Anëtar
Feb 8, 2009
Postime
37
Pikët
0
Vendndodhja
Sweden
Përgjigje e: Mirë se ju gjej!

Mire se na erdhe Valdet shpresojm tja kalosh sa me mir midis nesh :)
 

Mandi

ஜ۩۞۩ஜ
Staff member
Anëtar
Feb 8, 2009
Postime
12,150
Pikët
113
Vendndodhja
Përgjigje e: Mirë se ju gjej!

Valdet Mire se erdhe dhe kalofsh sa me mire midis nesh.
 

alem_de

Super Anëtar
Anëtar
Apr 12, 2010
Postime
996
Pikët
38
Vendndodhja
Gjermani.
Përgjigje e: Mirë se ju gjej!

Mire se na erdhe Valdet,kalofsh mire me ne.
 

valdetshala

Anëtar i ri
Anëtar
Apr 17, 2010
Postime
21
Pikët
0
Vendndodhja
Pejë
Përgjigje e: Mirë se ju gjej!

Ju faleminderit për mikpritje: Alb`Eagle, SiL3nT, SwEeT AnGeL, Mandi, Roxy, alem_de
 

Linda

❤❤❤❤❤❤
Staff member
Anëtar
Apr 18, 2010
Postime
14,825
Pikët
113
Përgjigje e: Mirë se ju gjej!

Valdet mire se erdhe edhe ti ne kte forum :)
 

valdetshala

Anëtar i ri
Anëtar
Apr 17, 2010
Postime
21
Pikët
0
Vendndodhja
Pejë
Përgjigje e: Mirë se ju gjej!

Ju faleminderit edhe nje here te gjitheve por schatzi was heisst das "mire se erdhe edhe ti...."
 

PuffetiNa

V.I.P
Anëtar
Apr 28, 2010
Postime
14,105
Pikët
113
Përgjigje e: Mirë se ju gjej!

Hi Vale ardhshe si valet e detit ketu ke ne ne forum kalo bukur Havere :)
 
Status
Temë e mbyllur.
Top