• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Mirë se ju gjeta!

Status
Temë e mbyllur.

BATO

______
Anëtar
Jan 23, 2011
Postime
5,944
Pikët
0
Jam shumë i pakënaqur me drejtuesin e atij forumit tjetër, kështu që thashë të provoj një forum të ri. Shpresoj që këtu nuk ka hile, favorizime anëtarësh sipas preferencave vetjake, fshirje shkrimesh dhe temash sipas qejfit, e pisllëqe të tjera të këtij lloji. Shpresoj që këtu të ketë drejtësi, e mbi të gjitha, drejtuesi të jetë një shqiptar i vërtetë, ashtu siç i ka vënë emrin forumit.
 

bomber

Anëtar i ri
Anëtar
Oct 4, 2010
Postime
142
Pikët
0
Përgjigje e: Mirë se ju gjeta!

Mandi eshte shqiptar i vertete dhe shume i paanshem, tip shume i ekuilibruar, kte pershtypje kam me kaq pak kohe qe kam ketu.

mirseerdhe
 

Mandi

ஜ۩۞۩ஜ
Staff member
Anëtar
Feb 8, 2009
Postime
12,395
Pikët
113
Vendndodhja
Përgjigje e: Mirë se ju gjeta!

Mire se erdhe Bato kalofsh sa me mire ketu !
 

SystemA

V.I.P
Anëtar
Sep 14, 2010
Postime
60,528
Pikët
113
Përgjigje e: Mirë se ju gjeta!

Jam shumë i pakënaqur me drejtuesin e atij forumit tjetër, kështu që thashë të provoj një forum të ri. Shpresoj që këtu nuk ka hile, favorizime anëtarësh sipas preferencave vetjake, fshirje shkrimesh dhe temash sipas qejfit, e pisllëqe të tjera të këtij lloji. Shpresoj që këtu të ketë drejtësi, e mbi të gjitha, drejtuesi të jetë një shqiptar i vërtetë, ashtu siç i ka vënë emrin forumit.
Ai eshte asnjanes.Ta garantoj une.
Perse?
Kur e shkel te perjashton.
Se cthone te tjeret ska rendesi fare.
Por te jep nje arsye,perse.
Ata te tjeret jane greker apo sllave.
Nuk ka pislliqe Bato,dhe nuk bej reklame.
Te tjeret Albo greku apo Darius arroganti Ufo jane ca mjeraner...
Sme takon te shkruaj me teper se e prish.
Ata jane FASHISTA...
Kaq.
 

BATO

______
Anëtar
Jan 23, 2011
Postime
5,944
Pikët
0
Përgjigje e: Mirë se ju gjeta!

Mirë se ju gjeta të gjithëve!

Mandi, vendndodhjen e ke në Venecia, ndërsa firmën e ke danisht (ose norvegjisht). E njeh këtë gjuhë?
 

Linda

❤❤❤❤❤❤
Staff member
Anëtar
Apr 18, 2010
Postime
15,123
Pikët
113
Përgjigje e: Mirë se ju gjeta!

Mire se erdhe BATO:)

Kalofsh bukur ktu:)
 

BATO

______
Anëtar
Jan 23, 2011
Postime
5,944
Pikët
0
Përgjigje e: Mirë se ju gjeta!

Roksi, Shac dhe Mima, mirë se ju gjeta!
 

daniel00

V.I.P
Anëtar
Aug 31, 2010
Postime
3,959
Pikët
63
Vendndodhja
Diktatrojska
Përgjigje e: Mirë se ju gjeta!

Bato mire se na erdhe , kalofsh kohe te mire ne forum

Rrespekte !
 

BATO

______
Anëtar
Jan 23, 2011
Postime
5,944
Pikët
0
Përgjigje e: Mirë se ju gjeta!

Mirë se të gjeta, Daniel! Më bëhet qejfi që të shoh këtu.
Respekt edhe për ty!
 

busavata

Moderator
Staff member
Anëtar
Aug 30, 2010
Postime
8,768
Pikët
113
Vendndodhja
Gjilan
Përgjigje e: Mirë se ju gjeta!

BATO , mir se erdhe
e di une kontributin tand qe e ke dhan per at forumin tjeter ... por ata nuk kan dit ta vlersojn..
atyre ma teper i pelqejn njerzit arogant se njerzit intelektual

te deshiroj te kalosh sa ma mir ne ket forum :)
 

BATO

______
Anëtar
Jan 23, 2011
Postime
5,944
Pikët
0
Përgjigje e: Mirë se ju gjeta!

Mirë se të gjej, Busavata!

Sigurisht që do t'ia kalojmë mirë!
 

USA NR1

Anëtar i ri
Anëtar
Aug 31, 2010
Postime
1,871
Pikët
0
Vendndodhja
uhu sa larg
Përgjigje e: Mirë se ju gjeta!

BATO mire se na erdhe
kalofsh bukur meqenese njihemi mes shkrimeve jam i gezuar qe ke ardhur edhe ketu,kalofsh mire dhe cdo te mira ne jete vella...
 

BATO

______
Anëtar
Jan 23, 2011
Postime
5,944
Pikët
0
Përgjigje e: Mirë se ju gjeta!

Mirë se të gjej, USA! Edhe ti qofsh mirë dhe paç vetëm suksese në jetë!
 

Kryqi

Kristianizues
Anëtar
Jan 20, 2011
Postime
66
Pikët
0
Vendndodhja
Moske
Përgjigje e: Mirë se ju gjeta!

Mire se ardhe Bato!
Tani ke ku t'i qetesosh nervat besoj... .
 

BATO

______
Anëtar
Jan 23, 2011
Postime
5,944
Pikët
0
Përgjigje e: Mirë se ju gjeta!

Mirë se të gjeta, Kryq! Shpresoj që edhe ti të kalosh mirë këtu dhe të kesh marrëdhënie të mira me shqiptarët e të gjitha besimeve.
 

E_PAKAPSHME

Anëtar i ri
Anëtar
Oct 4, 2010
Postime
283
Pikët
0
Vendndodhja
Tirane
Përgjigje e: Mirë se ju gjeta!

Bato mire se erdhe, te urojm te ja kalosh sa me mire
 

BATO

______
Anëtar
Jan 23, 2011
Postime
5,944
Pikët
0
Përgjigje e: Mirë se ju gjeta!

Mirë se të gjeta, e pakapshme!
Shpresoj të kapemi sa më shpesh nëpër tema.
 
Status
Temë e mbyllur.
Top