• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Mirë se ju gjeta!

Status
Temë e mbyllur.

Gi de Masha

The untouchables ...
Anëtar
Apr 21, 2010
Postime
20,589
Pikët
113
Vendndodhja
Danimarkë
Përshëndetje të dashur miq.

Me kënaqësi vendosa për të ardhur në këtë forum, meqë pashë edhe miq të tjerë, të njohur nga forume tjera. Pse mos të jemi bashkë, pse mos të kënaqemi bashkë?

Një prezantim për veten time. Jam drenicak, ndërsa tani jetoj në Danimarkë. Me profesion jam mësimdhënës ( këtu në Danimarkë nuk jepen shumë pas titujve, kështu edhe një profesor universiteti do të thotë jam mësimdhënës ). Përveç angazhimit tim në profesion krijoj edhe gjëza nga më të ndryshmet, por do të veçoja ndërrimorët, për të cilët kam bërë një studim.

Shpresoj se edhe këtu, në këtë forum do të kemi një shoqëri të mirë.
Uroj të kalojmë sa më mirë!
 

Linda

❤❤❤❤❤❤
Staff member
Anëtar
Apr 18, 2010
Postime
15,123
Pikët
113
Përgjigje e: Mirë se ju gjeta!

ademo mir se erdhe ,kalofsh mire ktu:)
 

Regina

Super Moderator
Staff member
Anëtar
Apr 21, 2010
Postime
3,816
Pikët
113
Përgjigje e: Mirë se ju gjeta!

Përshëndetje të dashur miq.

Me kënaqësi vendosa për të ardhur në këtë forum, meqë pashë edhe miq të tjerë, të njohur nga forume tjera. Pse mos të jemi bashkë, pse mos të kënaqemi bashkë?

Një prezantim për veten time. Jam drenicak, ndërsa tani jetoj në Danimarkë. Me profesion jam mësimdhënës ( këtu në Danimarkë nuk jepen shumë pas titujve, kështu edhe një profesor universiteti do të thotë jam mësimdhënës ). Përveç angazhimit tim në profesion krijoj edhe gjëza nga më të ndryshmet, por do të veçoja ndërrimorët, për të cilët kam bërë një studim.

Shpresoj se edhe këtu, në këtë forum do të kemi një shoqëri të mirë.
Uroj të kalojmë sa më mirë!

`thankyou``thankyou``thankyou`-shok-
 

alem_de

Super Anëtar
Anëtar
Apr 12, 2010
Postime
995
Pikët
38
Vendndodhja
Gjermani.
Përgjigje e: Mirë se ju gjeta!

Mire se na erdhe Glori........ishalla do te kalojme mire bashke ..........
 

Mandi

ஜ۩۞۩ஜ
Staff member
Anëtar
Feb 8, 2009
Postime
12,390
Pikët
113
Vendndodhja
Përgjigje e: Mirë se ju gjeta!

Mire se erdhe dhe kalofsh sa me mire midis nesh.
 

alem_de

Super Anëtar
Anëtar
Apr 12, 2010
Postime
995
Pikët
38
Vendndodhja
Gjermani.
Përgjigje e: Mirë se ju gjeta!

Hoffentlich...........,sot e pashe qe je ketu.Kalofshe mire.
 
Status
Temë e mbyllur.
Top