• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Mirëmëngjesi ( Eja, na e thuaj një fjalë të mirë, falna një buzëqeshje ) - 2

Gi de Masha

The untochables ...
Anëtar
Apr 21, 2010
Postime
15,414
Pikët
113
Vendndodhja
Danimarkë
T'ia ndreqim ditën njëri - tjetrit!

Gjithmonë kam bërë përpjekje që mes nesh të kishte harmoni e mirëkuptim.
Tash nuk qahem, jemi mirë! Pak e sak kur thuhet.
Në njërin nga postimet e mia e kam pas shprehur figurativisht dashurinë dhe respektin për tjetrin edhe me këtë pëllumbin e paqes.
Vizitoni edhe temën paraprake, e cila tashmë ka rritur kuotën; besoj do të gjeni postime me vlerë dhe mjaft edukative.
 
Anëtar
Aug 30, 2012
Postime
4,193
Pikët
113
Sa tamponë mund të sigurosh? 20 klientë i kam gati
Ps. Do ndërrosh tel vetëm për ikonat? Mbaje se na duhen për nr e paregjistruar😉
Deri në 50 cop në ditë I gjej se kam një miken time drejtoresh në një spital.Për 90 EURO copa, doli një pesë mishe euro shpejt e shpejt brenda ditës.Haha se bëjë shaka. Pardje po me tregonte vidjon e një të intubuari :(

Komunikimet që ketej e tutje vetëm në signal nëpërmjet numrave të pa regjistruar 🤪
 
Top