• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Mirëmëngjesi ( Eja, na e thuaj një fjalë të mirë, falna një buzëqeshje ) - 2

Gi de Masha

The untouchables ...
Anëtar
Apr 21, 2010
Postime
15,993
Pikët
113
Vendndodhja
Danimarkë
Jollgun bilmen tarafenda oshbelldung.
Mos e perktheni se jane fjale te medha!
I kam hyre rende turqishtes!
Mashalla! Orta biçim! jo besa: Birinxhi!
Ku është hileja ketu, o Beso ... se s'mëson ti pa hicgjë gjuhë të huaja.
Kështu e nise edhe me italishten!
 

Ajana87

V.I.P
Anëtar
Nov 26, 2013
Postime
7,355
Pikët
113
Merhaba merhaba
Nasesen o vella 😜
Nasesen e ti moter 😜
A hengret buk, buk në sofër.
Upps harova se sofra është demode tashmë.
Tavolina vendin e saj e zë,
Luksi tash ka kapluar,
Ata të modës mendojn se botën mbajn në duar.
😁
 

kreksi

Metropolis
Anëtar
Jan 27, 2012
Postime
2,815
Pikët
113
Vendndodhja
France.
Gjesi ke daja
...a e tham se është e ndalume këtu në forum qe te shkruhet kjo shkurtes për ''mirmengjes '' nuk lejohet te shkruhet shkurtesa ''gjesi/ đesi'' i bjen; ''ku je, si je''' ''si ba''..gati si ''sposiba''..apo ''po si bâ ore'' ?
Nejse, ska ma ''gjesi'' as ''tung'' !
 
Top