• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

mir e ca bohet :D :P

Status
Temë e mbyllur.

kejsi

Anëtar i ri
Anëtar
Apr 13, 2010
Postime
10
Pikët
0
Vendndodhja
Durres
pershendetje mir se ju gjeta ..emri kejsi .. lind rrit ne dr .. :D degjohemi bye bye -party- (sjemi sh te mir per prezantime jo per gje :D )
 

Mandi

ஜ۩۞۩ஜ
Staff member
Anëtar
Feb 8, 2009
Postime
12,141
Pikët
113
Vendndodhja
Përgjigje e: mir e ca bohet :D :p

Kejsi Mire se na erdhe..dhe kalofsh sa me mire midis nesh.
 

Angel`BoY

Atje ku ti nuk je :)
Anëtar
Jan 5, 2010
Postime
169
Pikët
0
Vendndodhja
Tirane
Përgjigje e: mir e ca bohet :D :p

Mirese Erdhe Kejsi kalofsh sa me kendshem mes nesh !
 

SubZ

A Legend Never Dies
Anëtar
Aug 8, 2010
Postime
739
Pikët
0
Vendndodhja
Underground
Përgjigje e: mir e ca bohet :D :p

Mire se erdhe! Kalofsh sa me mire ne forum.
 
Status
Temë e mbyllur.
Top