• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Mir Se Erdha

Status
Temë e mbyllur.

accounT.

Anëtar i ri
Anëtar
Oct 14, 2010
Postime
2
Pikët
0
Emri : Zgjim
Nickname : accounT.
Mosha : 16
Vendbanimi : Kosov
Hoby : Forums , Design And Games ``Msn``
Mesazhi : Ishalla kaloj mir ktu :D
 

Mandi

ஜ۩۞۩ஜ
Staff member
Anëtar
Feb 8, 2009
Postime
12,395
Pikët
113
Vendndodhja
Përgjigje e: Mir Se Erdha

Zgjim mire se erdhe dhe kalofsh mire.
 

Perla

Anëtar i ri
Anëtar
Oct 10, 2010
Postime
104
Pikët
0
Vendndodhja
Città Alta
Përgjigje e: Mir Se Erdha

Edhe emer Zgjim , nuk kisha degjuar ndonjehere :D

Mirese u zgjove or Zgjim :p suksese ne shkolle .
 

WALCHIRIA

Best Of Me
Anëtar
Apr 28, 2010
Postime
4,199
Pikët
113
Përgjigje e: Mir Se Erdha

Mir se erdhe , ja kalofsh bukur mes nesh ..
 

accounT.

Anëtar i ri
Anëtar
Oct 14, 2010
Postime
2
Pikët
0
Përgjigje e: Mir Se Erdha

Faleminderit shum per Mikpritjenn :D `thankyou`
 
Status
Temë e mbyllur.
Top