• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Mir se rrini!

Status
Temë e mbyllur.

Diellza

Super Anëtar
Anëtar
Jan 20, 2010
Postime
213
Pikët
28
Pasi m'erdhi nji mesazh venosa me u rregjistru e me ba pak rremuje ktej.

Ju pershnes te tanve. Un quhem Diellza, prej Shkodret, e re akoma ``7``

Kaloshim mir n'shoqni t'njani tjetrit.
 

Mandi

ஜ۩۞۩ஜ
Staff member
Anëtar
Feb 8, 2009
Postime
12,592
Pikët
113
Vendndodhja
Titulli: Mir se rrini!

Diellza Mire Se erdhe dhe kalofsh sa me mire midis nesh :)
 

AcD

Anëtar i ri
Anëtar
Jan 13, 2010
Postime
137
Pikët
0
Vendndodhja
usa
Titulli: Mir se rrini!

Mire Se Erdhe Diellza, Shpresoj Tja Kalosh Bukur Ne Shoqerin Ton :)
 

Diellza

Super Anëtar
Anëtar
Jan 20, 2010
Postime
213
Pikët
28
Titulli: Mir se rrini!

Flm Stealth.

Ca me kujtove nje park lojrash ktu, njana prej atyne rides quhet Stealth. LOL
 

PUPA

Anëtar i ri
Anëtar
Sep 15, 2009
Postime
662
Pikët
0
Vendndodhja
Italy
Titulli: Mir se rrini!

Diellza Mir Se Na Erdhe..
 
Status
Temë e mbyllur.
Top