• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Miranda Kerr nuk harxhon kohë kot

Forum-Al

Aty ku shqiptarët mblidhen
Anëtar
Jan 5, 2010
Postime
561
Pikët
28
Vendndodhja
Forum
Miranda Kerr ka zbuluar se ajo bëhet gati për 15 minuta çdo mëngjes.


Bukuroshja, e cila së fundi u martua me aktorin e filmit “Pirates of the Caribbean”, Orlando Bloom, në një ceremoni sekrete, ka thënë se ajo nuk humb kohë në pasqyrë me qëllim që flejë sa më shumë që mundet çdo natë.

“Për shkak të kohës time të kufizuar, përpiqem që zgjas sa më shumë ato pak orët gjatë të cilave fle natën. Në mëngjes, i jap vetes 15 minuta për të dalë nga shtëpia. Nuk kam kohë të mendoj për të. Sapo bie alarmi, zgjohem. Kurrë nuk e shtypi butonin e zgjatjes”, ka thënë Kerr.Forum-Al.com
Aty ku shqiptarët mblidhen!
 
Top