• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Miranda lind djalë

Forum-Al

Aty ku shqiptarët mblidhen
Anëtar
Jan 5, 2010
Postime
561
Pikët
28
Vendndodhja
Forum
Këngëtarja Miranda Hashani është bërë nënë.Lajmi është bërë i ditur nëpërmjet rrjetit social “Facebook”, aty ku këngëtarja së bashku me bashkëshortin e saj, futbollistin Mentor Miftari, kanë marrë me dhjetëra urime nga miqtë dhe fansat e tyre.


Në mesin e atyre që kanë uruar kanë qenë edhe këngëtarët e tjerë si Eliza Hoxha, Altuna Sejdiu, Hysni Klinaku, Elida Kryeziu, etj.

Ndërsa, nëna e re i ka falënderuar të gjithë. “Ju falënderoj të gjithëve nga zemra që po ndani së bashku me mua këtë gëzim me rastin e lindjes së djalit tonë, Donit. Paçi edhe ju gjithë vetëm gëzime”, ka shtuar Miranda.Forum-Al.com
Aty ku shqiptarët mblidhen!
 
Top