• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Mire se erdha! :-D

Status
Temë e mbyllur.

gu3sT

Anëtar i ri
Anëtar
Jun 19, 2010
Postime
1
Pikët
0
Mire se erdha ne kete FORUM te bukur, ju pershendes te gjithve, jam ky gu3sT nga Kosova dhe jetoj n'Kosov e veproj etc etc... :p

ju pershendes shume, Forumi shume i bukur.
 

Mandi

ஜ۩۞۩ஜ
Staff member
Anëtar
Feb 8, 2009
Postime
12,146
Pikët
113
Vendndodhja
Përgjigje e: Mire se erdha! :-D

Welcome Gu3st kalo mire ketu.
 
Status
Temë e mbyllur.
Top