• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Mire se erdha dhe mire se ju gjeta :P

Status
Temë e mbyllur.

Mandi

ஜ۩۞۩ஜ
Staff member
Anëtar
Feb 8, 2009
Postime
12,603
Pikët
113
Vendndodhja
Përgjigje e: Mire se erdha dhe mire se ju gjeta :p

Mire se erdhe AnGsT dhe kalofsh mire ne Forum-Al
 

AnGsT

Anëtar i ri
Anëtar
Feb 24, 2010
Postime
35
Pikët
0
Vendndodhja
Tirane
Përgjigje e: Mire se erdha dhe mire se ju gjeta :p

Thnx Mandi :)
 

AnGsT

Anëtar i ri
Anëtar
Feb 24, 2010
Postime
35
Pikët
0
Vendndodhja
Tirane
Përgjigje e: Mire se erdha dhe mire se ju gjeta :p

Flm sweety :)
 

4x4

Anëtar i ri
Anëtar
Feb 14, 2009
Postime
675
Pikët
0
Përgjigje e: Mire se erdha dhe mire se ju gjeta :p

Mire Se Erdhe !!! Ja Kalofsh Sa Me Mire :)
 

SubZ

A Legend Never Dies
Anëtar
Aug 8, 2010
Postime
739
Pikët
0
Vendndodhja
Underground
Përgjigje e: Mire se erdha dhe mire se ju gjeta :p

Mire se erdhe ne Forum-al.

P.s Cfare do te thot emri qe ke vendosur!?
 

MarsS

Anëtar i ri
Anëtar
Feb 20, 2010
Postime
244
Pikët
0
Vendndodhja
Itali
Përgjigje e: Mire se erdha dhe mire se ju gjeta :p

mire se erdhe AnGsT... te uroj tja kalosh sa me bukur..
 

PUPA

Anëtar i ri
Anëtar
Sep 15, 2009
Postime
662
Pikët
0
Vendndodhja
Italy
Përgjigje e: Mire se erdha dhe mire se ju gjeta :p

Mir se erdhe AnGst e ja kalofsh sa me bukur ne shoqerin ton..

 

SubZ

A Legend Never Dies
Anëtar
Aug 8, 2010
Postime
739
Pikët
0
Vendndodhja
Underground
Përgjigje e: Mire se erdha dhe mire se ju gjeta :p

Mire se ju gjeta :)
Angst eshte ne gjermanisht e dmth Frike
Willkommen auf dem Forum :)

Nje korrigjim: Angst - Frika. Jo frike! :p Mendoje njehere cdo te thot: Furcht :)
 

SubZ

A Legend Never Dies
Anëtar
Aug 8, 2010
Postime
739
Pikët
0
Vendndodhja
Underground
Përgjigje e: Mire se erdha dhe mire se ju gjeta :p

Ich fürchte mich vor dir, daß mir die Haut schauert, und entsetze mich vor deinen Rechten :)

S'ka gje, futju per ta mesuar. Je akoma ne kohe! :)
 

AnGsT

Anëtar i ri
Anëtar
Feb 24, 2010
Postime
35
Pikët
0
Vendndodhja
Tirane
Përgjigje e: Mire se erdha dhe mire se ju gjeta :p

Ich fürchte mich vor dir, daß mir die Haut schauert, und entsetze mich vor deinen Rechten :)

S'ka gje, futju per ta mesuar. Je akoma ne kohe! :)
boh kam 5 vjet qe e bej ne shkolle + 1 vit kurs po nuk i kam dhene aq rendesi dhe shum shum pak di, gjithsesi kam gjera te tjera me te rendesishme per momentin me vone me kismet :)
 

SubZ

A Legend Never Dies
Anëtar
Aug 8, 2010
Postime
739
Pikët
0
Vendndodhja
Underground
Përgjigje e: Mire se erdha dhe mire se ju gjeta :p

Ne cfare shkolle studion? Te bejme peticion per largimin e mesuesit/es qe jep lenden e Gjermanishtes. Te besh 5 vjet ne shkolle + 1 vite ne kurs. Shiko mos ke problem me mesimin e gjuhes Gjermane. Nuk eshte aq e veshtire sa duket, thjesht sa te fusesh kembet se te merr me vete.

Nese shikon gjerat aktuale si me produktive, dhe une te jap te drejte te vazhdosh ti besh. Po nje gjuhe me shume ne CV, nje vend pune me leht per tu gjetur. :)
 

Dori

Anëtar i ri
Anëtar
Feb 16, 2009
Postime
433
Pikët
0
Vendndodhja
Tirane
Përgjigje e: Mire se erdha dhe mire se ju gjeta :p

Mir se erdhe AnGsT :)
 

AnGsT

Anëtar i ri
Anëtar
Feb 24, 2010
Postime
35
Pikët
0
Vendndodhja
Tirane
Përgjigje e: Mire se erdha dhe mire se ju gjeta :p

Ne cfare shkolle studion? Te bejme peticion per largimin e mesuesit/es qe jep lenden e Gjermanishtes. Te besh 5 vjet ne shkolle + 1 vite ne kurs. Shiko mos ke problem me mesimin e gjuhes Gjermane. Nuk eshte aq e veshtire sa duket, thjesht sa te fusesh kembet se te merr me vete.

Nese shikon gjerat aktuale si me produktive, dhe une te jap te drejte te vazhdosh ti besh. Po nje gjuhe me shume ne CV, nje vend pune me leht per tu gjetur. :)
ehh un di vetem bazen, qe e kam mesuar ne kurs, dmth rregullat e leximit, ca fojle baze e ca gjera baze dmth, sa per te shkolla.....
e di qe nuk eshte e veshtire po si kam dhene rendesine e duhur. dhe kur ti kem gjerat ne vije, normal qe nuk do e le pas dore :)
 
Status
Temë e mbyllur.
Top