• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Mire se erdha dhe mire se ju gjeta

Status
Temë e mbyllur.

Geri

half man, half amazing
Staff member
Morning Star
Anëtar
Feb 9, 2009
Postime
2,656
Pikët
113
Vendndodhja
Tirane
Përgjigje e: Mire se erdha dhe mire se ju gjeta :p

Mireseerdhe prosperpine, kalofsh sa me mire midis nesh :)
 

Mandi

ஜ۩۞۩ஜ
Staff member
Anëtar
Feb 8, 2009
Postime
12,570
Pikët
113
Vendndodhja
Përgjigje e: Mire se erdha dhe mire se ju gjeta

prosperpine Mire se erdhe dhe kalofsh sa me mire ne Forum-Al.Com
 

SubZ

A Legend Never Dies
Anëtar
Aug 8, 2010
Postime
739
Pikët
0
Vendndodhja
Underground
Përgjigje e: Mire se erdha dhe mire se ju gjeta

Mire se erdhe "Persefon" :)

P.s Ke ndonje informacion me shume, apo do ta lesh that me nje mire se ju gjeta :D

Kalofsh sa me mire ne Forum-Al.com! :)
 

4x4

Anëtar i ri
Anëtar
Feb 14, 2009
Postime
675
Pikët
0
Përgjigje e: Mire se erdha dhe mire se ju gjeta

Mire Se Erdhe :)
 

prosperpine

Anëtar i ri
Anëtar
Mar 1, 2010
Postime
24
Pikët
0
Vendndodhja
inside.my.head
Përgjigje e: Mire se erdha dhe mire se ju gjeta

whoohoo sa mikprites! :)

falemnderit te gjitheve. edhe une shpresoj te kaloj mire ketu. sic i thone nje llafi, dielli duket qe kur lind, e ne kete rast, lindi me goxha shkelqim :)

cold fusion, avash avash ore, ketu jemi :)
 

TIRONSJA

Anëtar i ri
Anëtar
Jan 31, 2010
Postime
43
Pikët
0
Vendndodhja
Honelulu
Përgjigje e: Mire se erdha dhe mire se ju gjeta

mire se erdhe ja kalofsh bukur midis nesh
 
Status
Temë e mbyllur.
Top