• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Mire se erdha,e mire se ju gjej.

Status
Temë e mbyllur.

Arianiti

Anëtar i ri
Anëtar
Oct 16, 2010
Postime
96
Pikët
0
Ju pershendes te gjitheve,esht hera e pare qe regjistrohna ne kete forum,se kush jam e kush jeni,shpresoj qe me kohe,do ishte menyra ma e mire,per mem njoft e me ju njoft.
 

Mandi

ஜ۩۞۩ஜ
Staff member
Anëtar
Feb 8, 2009
Postime
12,390
Pikët
113
Vendndodhja
Përgjigje e: Mire se erdha,e mire se ju gjej.

Arianiti mire se erdhe kalofsh sa me mire ketu.
 

daniel00

V.I.P
Anëtar
Aug 31, 2010
Postime
3,959
Pikët
63
Vendndodhja
Diktatrojska
Përgjigje e: Mire se erdha,e mire se ju gjej.

Mire se na erdhe , kalofsh sa me mire ne forum .
 

WALCHIRIA

Best Of Me
Anëtar
Apr 28, 2010
Postime
4,199
Pikët
113
Përgjigje e: Mire se erdha,e mire se ju gjej.

Mir se erdhe mes nesh ....:)
 

USA NR1

Anëtar i ri
Anëtar
Aug 31, 2010
Postime
1,871
Pikët
0
Vendndodhja
uhu sa larg
Përgjigje e: Mire se erdha,e mire se ju gjej.Mire se na erdhe Arianit te uroj cdo te mira ne jete,dhe kalofsh mire mes nesh

pra erdh koha te pyes kush jeni dhe sa vjecar jeni,loool
 

MarsS

Anëtar i ri
Anëtar
Feb 20, 2010
Postime
244
Pikët
0
Vendndodhja
Itali
Përgjigje e: Mire se erdha,e mire se ju gjej.

mire se erdhe dhe kalofsh mire ne forum
 

unejsa

Anëtar i ri
Anëtar
Aug 27, 2010
Postime
386
Pikët
0
Vendndodhja
Shijak
Përgjigje e: Mire se erdha,e mire se ju gjej.

Mireserdhe arianit shpresos tja kalosh bukur ketu
 

Arianiti

Anëtar i ri
Anëtar
Oct 16, 2010
Postime
96
Pikët
0
Përgjigje e: Mire se erdha,e mire se ju gjej.

Ju falenderoj te gjitheve,per deshiren qe muret kohe,me ma urue,
mireseardhjen ne kete forum,ju deshiroj te gjitheve, gjithe te mirat e kesaj bote.
 

SEa

Anëtar i ri
Anëtar
Jan 15, 2010
Postime
1,516
Pikët
0
Vendndodhja
marina di massa
Përgjigje e: Mire se erdha,e mire se ju gjej.

M.erdhe ne forum Arianiti e kalofsh bukur :))
 
Status
Temë e mbyllur.
Top