• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Mire se ju erdha & mire se ju gjeta :D

Status
Temë e mbyllur.

Glika Tzou

Anëtar i ri
Anëtar
Aug 21, 2010
Postime
16
Pikët
0
Vendndodhja
Greece
Hi all :)

Une jam Ambra, shoqja asaj kalamonit tkeq qe keni ktu, Marines :D

Mir se ju gjeta dhe ishalla kalojm mir bashk :)


kiss
 

SEa

Anëtar i ri
Anëtar
Jan 15, 2010
Postime
1,516
Pikët
0
Vendndodhja
marina di massa
Përgjigje e: Mire se ju erdha & mire se ju gjeta :D

M.erdhe Ambra :) te uroj tja kalofsh bukur midis nesh..

Emrin e paske shume te bukur! kiss
 

alem_de

Super Anëtar
Anëtar
Apr 12, 2010
Postime
995
Pikët
38
Vendndodhja
Gjermani.
Përgjigje e: Mire se ju erdha & mire se ju gjeta :D

Mire se na erdhe Ambra,kalofshe mire me ne.

 

Marina

Anëtar i ri
Anëtar
Feb 27, 2010
Postime
676
Pikët
0
Vendndodhja
N'prishtin
Përgjigje e: Mire se ju erdha & mire se ju gjeta :D

Thuja mi belle thuja dreqit :p

Hajt mir se na erdhe, dhe sa me pak sherr ishalla :D

kiss
 

MarsS

Anëtar i ri
Anëtar
Feb 20, 2010
Postime
244
Pikët
0
Vendndodhja
Itali
Përgjigje e: Mire se ju erdha & mire se ju gjeta :D

mire se erdhe dhe ja kalofsh bukur.. komplimente x nick..
 

Mandi

ஜ۩۞۩ஜ
Staff member
Anëtar
Feb 8, 2009
Postime
12,412
Pikët
113
Vendndodhja
Përgjigje e: Mire se ju erdha & mire se ju gjeta :D

Mire se erdhe Ambra dhe kalofsh mire midis nesh.
 

Glika Tzou

Anëtar i ri
Anëtar
Aug 21, 2010
Postime
16
Pikët
0
Vendndodhja
Greece
Përgjigje e: Mire se ju erdha & mire se ju gjeta :D

`thankyou``thankyou``thankyou` qe te gjithve per mikpritjen :)

kiss
 

SubZ

A Legend Never Dies
Anëtar
Aug 8, 2010
Postime
739
Pikët
0
Vendndodhja
Underground
Përgjigje e: Mire se ju erdha & mire se ju gjeta :D

Mirë se erdhe!

P.s Emrin "Ambra" e ke? Nëse po, kur isha i vogël ëndërroja që e dashura ime të kishtë emrin si ju. Pasi isha fiksuar pas Italia 1 dhe Canale 5, ku dilte drekë për drekë Ambra :)
 

Marina

Anëtar i ri
Anëtar
Feb 27, 2010
Postime
676
Pikët
0
Vendndodhja
N'prishtin
Përgjigje e: Mire se ju erdha & mire se ju gjeta :D

Shi shi dreqi mka von dhe foto :p don me i bo reklam vetes :p
 

utopia

Anëtar i ri
Anëtar
Feb 5, 2010
Postime
610
Pikët
0
Përgjigje e: Mire se ju erdha & mire se ju gjeta :D

welcome :D
 

Glika Tzou

Anëtar i ri
Anëtar
Aug 21, 2010
Postime
16
Pikët
0
Vendndodhja
Greece
Përgjigje e: Mire se ju erdha & mire se ju gjeta :D

`thankyou` Madness, po emri im eshte Ambra :)

`thankyou` Utopia :)

Nini ku je mi shtremse se mka mar malli me ta pa surratin :(

kiss kiss kiss
 

PUPA

Anëtar i ri
Anëtar
Sep 15, 2009
Postime
662
Pikët
0
Vendndodhja
Italy
Përgjigje e: Mire se ju erdha & mire se ju gjeta :D

Mir se na erdhe Ambra :)
 

Glika Tzou

Anëtar i ri
Anëtar
Aug 21, 2010
Postime
16
Pikët
0
Vendndodhja
Greece
Përgjigje e: Mire se ju erdha & mire se ju gjeta :D

`thankyou``thankyou` vajza :)

kiss kiss
 
Status
Temë e mbyllur.
Top