• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Mire se ju gjej o njerezia

Status
Temë e mbyllur.

Noe

V.I.P
Anëtar
Sep 22, 2010
Postime
8,042
Pikët
113
Me kane ftuar te vi ne kete forum . Hajdeni me uroni miresardhjen tani se s'kam ardhur kot ktu ...
 

unejsa

Anëtar i ri
Anëtar
Aug 27, 2010
Postime
386
Pikët
0
Vendndodhja
Shijak
Përgjigje e: Mire se ju gjej o njerezia

uuuuuuuuuuuuuu kush ka ardhur ketu mireserdhe Noellag klm me ne
 

SubZ

A Legend Never Dies
Anëtar
Aug 8, 2010
Postime
739
Pikët
0
Vendndodhja
Underground
Përgjigje e: Mire se ju gjej o njerezia

Mirë se erdhe!

Kalofsh këndshëm në Forum-Al.com
 

Mandi

ஜ۩۞۩ஜ
Staff member
Anëtar
Feb 8, 2009
Postime
12,395
Pikët
113
Vendndodhja
Përgjigje e: Mire se ju gjej o njerezia

Mire se erdhe Noellag kalofsh sa me mire ketu.
 

Noe

V.I.P
Anëtar
Sep 22, 2010
Postime
8,042
Pikët
113
Përgjigje e: Mire se ju gjej o njerezia

Rrofsh te gjithve


Gladiola me njifke .. Mos je zonja fisnike mos gabohem ?
 

unejsa

Anëtar i ri
Anëtar
Aug 27, 2010
Postime
386
Pikët
0
Vendndodhja
Shijak
Përgjigje e: Mire se ju gjej o njerezia

e Noellage e din sa pula ka kete te mira por vec s ejan pak te egra eshte e veshtir ti zbusesh
 

Noe

V.I.P
Anëtar
Sep 22, 2010
Postime
8,042
Pikët
113
Përgjigje e: Mire se ju gjej o njerezia

Paska pula te egra ktu ? Duhet me pas kujdes se jan te rrezikshme kto por do i zbus avash avash me lezet sipas menyres time ..

Unejsa me thuj kush eshte kjo pula gladiola ?
 

unejsa

Anëtar i ri
Anëtar
Aug 27, 2010
Postime
386
Pikët
0
Vendndodhja
Shijak
Përgjigje e: Mire se ju gjej o njerezia

Paska pula te egra ktu ? Duhet me pas kujdes se jan te rrezikshme kto por do i zbus avash avash me lezet sipas menyres time ..

Unejsa me thuj kush eshte kjo pula gladiola ?
aaaaaaaaa sekret shtetror I so so sorry pyete vete ate coi pm po do me e marr vesh
 

busavata

Moderator
Staff member
Anëtar
Aug 30, 2010
Postime
8,768
Pikët
113
Vendndodhja
Gjilan
Përgjigje e: Mire se ju gjej o njerezia

Noellag , mir se erdhe , ruj pulat pi Helenes , se ajo i rrjep :D
 

USA NR1

Anëtar i ri
Anëtar
Aug 31, 2010
Postime
1,871
Pikët
0
Vendndodhja
uhu sa larg
Përgjigje e: Mire se ju gjej o njerezia

Noellag mire se na erdhe dhe kalofsh bukur vella me ne

 

Noe

V.I.P
Anëtar
Sep 22, 2010
Postime
8,042
Pikët
113
Përgjigje e: Mire se ju gjej o njerezia

Bunsava mire se te gjeta ktu

Hajde duroje Helenen tani , duhet me i mbajt pulat e mia larg saj ..
 

Noe

V.I.P
Anëtar
Sep 22, 2010
Postime
8,042
Pikët
113
Përgjigje e: Mire se ju gjej o njerezia

Rrofsh Usa
 

Noe

V.I.P
Anëtar
Sep 22, 2010
Postime
8,042
Pikët
113
Përgjigje e: Mire se ju gjej o njerezia

Flm Smiley . Mire se ju gjej te gjithve
 

SEa

Anëtar i ri
Anëtar
Jan 15, 2010
Postime
1,516
Pikët
0
Vendndodhja
marina di massa
Përgjigje e: Mire se ju gjej o njerezia

Mirese erdhe ne forum Noellag...te uroj lexim dhe postime te kendshme..:))
 

alem_de

Super Anëtar
Anëtar
Apr 12, 2010
Postime
995
Pikët
38
Vendndodhja
Gjermani.
Përgjigje e: Mire se ju gjej o njerezia

Mire se erdhe Nollag,paske ndru konakun edhe ti.Kalofsh sa me mire.
 
Status
Temë e mbyllur.
Top